Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nagyon jó videó...

Tudnátok nagyon jó videó szerkesztő programot ajánlani?

Figyelt kérdés

Corel Video Studiom van de állandóan az a baj vele hogy megfagy, vagy kiírja hogy a Windows hibát észlelt és leáll a működése. Én nagyon szeretem ezt a progit de így nem tudok vele dolgozni, van most olyan ami elérhető is netről, le is lehet tölteni és tényleg nagyon jó?


Sony Vegas Pro-ról hallok sokat hogy az jó de nekem bonyolult, egyszerűbb de praktikus programot keresnék. Köszönöm!



2016. dec. 4. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2016. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rengeteg ingyenes video szerkesztő program van a neten. Kérdés hogy neked pontosan mi a célod, mit akarsz megvalósítani vele?

Meg lehet valósítani ingyenessel is vagy csak professzionális programmal?

2016. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Cyberlink Powerdirector, röviden és velősen. Profinak mondható, kezelése a legegyszerűbb....
2016. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha csak videót szertnél vágni, kisebb effektekkel videopad
2016. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem profi progira gondoltam, egyszerű szerkesztéshez kell csak, pénzt nem szánok rá. Letöltöm majd.
2016. dec. 5. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!