Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki milyen jogtiszta Windows...

Davyd9206 kérdése:

Ki milyen jogtiszta Windows 10 operációs rendszert ajánl számomra!?

Figyelt kérdés

Gép konfgi

R7 265 2GB 256bites vga

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez

AMD FX 6350 3,9Ghz 6 magos CPU

gigabyte ga-970a-ud3


Tudom nem annyira fontos, de leírtam


Otthoni munkát folytatok így van lehetőségem és költő összegem eredi jogtiszta program


Ahol feltepítették nekem ezt a fajta op,rendszert

Windows 10 Enterprise 2016ba kiadott verzi frissítéssel egyezik a nullával

- Lassú gép,

- Media támogatás nincs benne pedig össze média patch leszedem majd egy hétig Microsofttal levezetem hogy mit lehet tenni


2016. dec. 5. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt tudom ajánlani munkához:

[link]

2016. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2016. dec. 5. 09:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Mondok jobbat: Linux

Jogtiszta, Ingyenes!!!


Amit lehet: Letölteni, Telepíteni, Terjeszteni

2016. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Linux az olyan is, meg virusirtot sem lehet rá rakni meg még windows es progikat sem lehet rajta futatani...
2016. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Mert nem ismered azért nem szereted.


- 1: Linuxra nagyon nem is kell vírusirtó, mivel jogrendszere miatt nagyon nem is fertőzhető. :) De amúgy: Van linuxra vírusirtó

- 2: Futtatható Windows-os programok is, egy segédprogrammal: Wine-nek hívják

- 3: Linux nem Windows, ahogy Autó se Motorkerékpár. Bár mind2 elvisz A-ból B-re. (csodás nem? :D)


Én lassan 4éve dolgozok Linuxon, mert a cég úgy döntött, hogy nem költ feleslegesen Windowsra, hanem ingyenes oprendszerrel és legálisan oldja meg. Így MSOffice-t is megspórolja, mert van annak is ingyenes alternatívája: LibreOffice. És van Windowsra is. És ingyenes is úristen. :) (Ami ingyenes, attól még az nem rossz.)

A megspórolt pénzt, meg visszaforgatja meg fizetések emelésére fordította, mert manapság valahogy meg kellet tartani a munkaerőt. :)

2016. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Linuxból nekem elegem van 3 évig azon kellet dolgoznom tanulnom!!!! örültem mikor le vizsgázhattam belőle!!!
2016. dec. 5. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
En is használtam linuxot kb 2 orautan menekültem vissza windows alá...
2016. dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5

Ez a munkahelyi sztori úgy kamu ahogy van. Mennyivel emelte a fizetéseket hogy ne költsön többet mint amennyit a windowson spórolt? 300 forinttal havonta? Hát igen, az nagy segítség minden dolgozónak. Ahol meg egy 30(külföldről 15-20) ezer forintos oprendszer megspórolása nagy jelentőséggel bír ott valamit rosszul csinálnak, képzelem mennyi profitot termelhet az a cég.

És nem, nincs mindenre linuxos alternatíva, én személy szerint 7 programot használok gyakran munka alatt, ebből konkrétan egy létezik linuxra is, és ezen felül egyre van alternatíva. Na meg ezek közül mindegyik drágább is mint egy w10 pro license, az ár a legkisebb faktor.

2016. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Már megint egy Linux bohóc...

Az általam használt tervezőprogramoknak kizárólag Windows verziói vannak, semmilyen alternatívájuk nem létezik. A Linux nem helyettesítheti a Windowst, soha nem is fogja.

2016. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 CspCsj ***** válasza:

"Használt" Windows 10 Pro (32/64bit) OEM - matricával, számlával: 15ezer

[link]


Telepítő-készítéshez hivatalos Microsoft weboldal:

[link]

2016. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!