Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google chrome miért működik...

Google chrome miért működik hibásan? Többi lent.

Figyelt kérdés
Minden új lap megnyitásakor akárhova kattintok, mindig új, kéretlen ablakot nyit meg. Ezt pontosan kétszer kell eljátszani, majd utána tudok csak oda kattintani, amit én akarok megnyitni. Megint új lap, megint 2x kell bezárjak kéretlen ablakot. Miért csinálhatja ezt? Már nagyon idegesítő. A kérdésem roszz kategóriában szerepel, azt sem tudtam kiválasztani, mert rossz a Chrome. Újratelepítés?

2016. dec. 6. 14:07
 1/5 anonim válasza:
Szerintem mindenképp próbáld meg újratelepíteni a chrome-ot! Ha úgy is rossz, akkor próbálj ki másik böngészőt pl operát vagy firefoxot
2016. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kiegészítők között nézz szét, az ilyen böngészős vírusok nagy része ott bújik meg általában.


Egyébként pedig futass egy vírus keresést.

[link]

2016. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Malwarebytes mint víruskereső??? Érdekes, inkább: adwcleaner+hitman pro futtatása, valamint normális víruskeresés, akár online is!:)
2016. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkértem, hogy futasson egy víruskeresést és linkeltem neki egy malwarebytest is. Nem volt közte semmiféle összefüggés
2016. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DjImipapa ***** válasza:
Értem...bocs, de így láttam:)
2016. dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!