Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell az internet...

Hogyan kell az internet csatlakozást beállítani Ubuntu 10. 04 alatt?

Figyelt kérdés
Telepítettem ezt a verziót, de elakadtam.Nem teljesen magyar, mert le kellene még hozzá egy nyelvi csomagot tölteni.
2010. máj. 1. 19:46
 1/2 czibles ***** válasza:

telepítésnél első kérdés a nyelv volt, átraktam magyarra, azóta 1 angol szót nem intéz felém.


jobb felül van 2 nyil (egyik felfele a másik lefele mutat) jobb kilikk, kapcsolatok szerekesztése...

DSL fül és ott hozzáadod a kapcsolatodat. (márha nincs routered és DSL kapcsolatod van, egyéb esetben más lesz a hiba.)

2010. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez nem működik.hálózati maszk,Mac cím ilyeneket kér angolul.Honnan tudja egy mezei felhasználó ezeket.Kezdem érteni miért nem tud elterjedni széles körben a linux.Nem való ez csak kockáknak.A winfosnak beírtam a felhasználó nevet és a jelszót és kész.Ehez meg informatikus kell.
2010. máj. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!