Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Security Essentials...

Microsoft Security Essentials miért nem frissít?

Figyelt kérdés

Sziasztok, újra kellett telepítenem a munkatársam gépét,

Win7-64-bit. Korábban is már fel tettem ezt a vírus irtót, sajnos én ragaszkodom ehhez, mert sok baj nincs vele, ha nem látogatunk kétes oldalakat, már pedig nekünk egyszerű használatra rendben is lenne. Magamnak is ez van fenn, évek óta nem volt problémám, bár kiegészítettem egy online-eset smart installer_hun-al, hetente lefuttatom mellette, és frankó minden.(Ok jöhet még egy Malware Hunter közte).

A lényeg az, hogy miért nem kezdi el az új rendszer rakás után a frissítést a Microsoft Security Essentials?, mikor korábban nem volt ilyen problémám utána.

Kérlek bennetek valami jó tanácsokat írjatok, előre is köszönöm a megértő, építő jellegűeket.



2016. dec. 8. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp: a Defender miatt lehet... Win10-nél nem is lehet telepíteni az MSE-t a Defender miatt. Próbáld letiltani, lehet akkor frissít.

Linket küldtem.

2016. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a link szerinti megoldást, de sajnos még mindig nem frissíti.
2016. dec. 9. 06:09
 3/3 A kérdező kommentje:

Üzenetet ír ki, hogy:

" A függvénytár nincs regisztrálva.(Hibakód:0x8002801d)"

2016. dec. 9. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!