Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu rendszerről hogyan...

Ubuntu rendszerről hogyan tudok windows rendszert feltenni?

Figyelt kérdés
Vettem egy új számitogépet és ubuntu rendszer van rajta nagyon kéts3légbe vagyok esve hogy nem tudok windowst rárakni.Kérlek segitsetek :(

2016. dec. 8. 20:12
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Szerviz lesz ebből vagy nem tudom most ezért nem veszek windows 10 et nagyon drága kell legyen más lehetőség
2016. dec. 9. 19:59
 42/47 anonim válasza:
Ha megveszed, azt sem tudod felrakni. Lehet hogy nem jó a boot lemez.
2016. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 tabaki ***** válasza:
Hogy lenne már drága? A „sz@r Ubuntuval” spóroltál néhány tízezret, abból vedd meg, éppen pénzednél leszel.
2016. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Elviszem szervizbe mert, ez komolyabb telepitési igényei vannak 3n már bele fáradtam a sok probálkozásba de azért köszönöm a válaszokat
2016. dec. 9. 21:29
 45/47 tabaki ***** válasza:
Ha tényleg a DVD-olvasóddal van a baj, esetleg reménykedhetsz abban, hogy a saját maga által írt lemezt jobban tudja olvasni. Ubuntuban megnézheted, hogy egyáltalán látja-e a gép a lemezegységet, ha igen, akkor kipróbálhatod, hogy hibátlanul olvas-e, és meg tudod vele írni a Windows-telepítőlemezt is.
2016. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Ki fogom probálni azt hogy ubunturol irom meg a telepitőt másik is youtube on ugy csinálta máskébb nem lehet az olvasom az pedig megy tökéletesen
2016. dec. 10. 08:15
 47/47 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálnom köszönöm a visszajelzéseket
2016. dec. 10. 19:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!