Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogyan élte meg a régi...

Ki hogyan élte meg a régi rendszert? Mit érzékelt a válságból, mi volt a véleménye a rendszerről, a gazdaságról, és ha ez rossz volt, milyen vágyaik voltak? (leginkább személyes tapasztalatokat várnék)

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

nekem csak kicsi emlékeim vannak. 85-ös vagyok. Arra emlékszem, hogy régebben sem éltünk fényűző életet sohasem, de tudtunk nyaralni menni, néha beülni egy étterembe, el tudtunk menni a vidámpark-ba, moziba, állatkertbe. És ahogy telek az évek, egyre rosszabb lett minden. Voltunk olyan szinten is, hogy kajára alig futotta. Igaz szerepet játszott az is, hogy a család kicsit szétbomlott.



Viszont, hogy ne hidd, hogy sírni jövök ide, elárulom, hogy most már nem élek szarul. Tanultam sokat, jó melóm van, jól keresek.


Viszont nem csak a gazdaság az ami változott. Sok más is. Pl a közbiztonság. Emlékeim szerint akkor kezdődött el ez a "rasszista" duma a cigányokkal szemben, amikor egy rendőr leterített egy tolvaj cigányt aki menekült előle. Szabályosan leterítette megbilincselte, stb. Az meg szívrohamot kapott valami betegség miatt. Azt akkor a rendőr volt a rossz meg rasszista.. idióta emberek...

2010. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!