Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Photoshop Lightroom...

Kismax kérdése:

Adobe Photoshop Lightroom magyarítás létezik?

Figyelt kérdés

Találtam egy magyarítási honlapot. Kérdésem az, használja e valaki ezeket a fordításokat, és mennyire használhatóak. Ugyanis nem szeretnék kidobni 3000 forintot feleslegesen. Köszönöm a válaszokat.


[link]



2016. dec. 11. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvető angoltudással használható a program, nem annyira komplex mint a Photoshop hogy külön angol-magyar szótár kell hozzá ha fordítani akarsz. Ebből a szempontból sok a 3000 forint (és egy kicsit pofátlanság is amikor a lokalizációk és fordítások szinte minden területen önkéntesek és jó célért ingyen készülnek, nem önnön haszonszerzésre).

A másik oldalról nézve ha ennyit sem tudsz angolul használni akkor bajban leszel, mert a netes tutorialok is (a magyar is) az angol verzióhoz készülnek.

2016. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DjImipapa ***** válasza:
Passz, de szerintem ott a telefonszám, tehát élő a dolog, garancia is van rá. De inkább simán a ps-t használd, ammár eleve magyarul települ....(portable is van:))
2016. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes magyarul használni, a komolyabb magyar tutorialokban is angolt használnak, segítséget is könnyebb hozzá találni
2016. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a 3000 ft. valóban sok, hiszen komolyabb programokhoz is készül ingyen fordítás.
2016. dec. 13. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!