Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megtehetem azt hogy freedossal...

Megtehetem azt hogy freedossal fölmenjek a netre? (Google Chrome ra)

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 18:06
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Chrome nincs rá, de van hozzá elérhető grafikus böngésző (Arachne DOS).

Sose próbáltam, valószínűleg kell egy kicsit mókolni vele, hogy működjön.

2016. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

meg

[link]

[link]


Chrome-hoz pedig nagyon hasonló a nyíltforrású chromium. Némi lelkesedéssel és időráfordítással le tudod dos-os exére fordítani.

2016. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Ha frissen vásárolt laptopot akarsz OS install nélkül használni (valószínűsítem, hogy ez a helyzet), akkor egyrészt valószínűleg nem lesz rajta az a FreeDos (sokszor nem rakják rá, csak rá van írva... úgyis ingyen beszerezhető); másrészt jobban jársz, ha csinálsz egy bootolható Ubuntu pendrive-ot.

Hozzávalók: 1db 2GB-os pendrive (amiről törölhetők az adatok), LiLi USB creator egy windowsos gépre, 10 perc szabadidő.

Erről tudsz bajd bootolni a laptopon, egyből működik a wifi modul, van benne böngésző meg minden.

2016. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!