Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok egyszerűen kezelhető...

Tudnátok egyszerűen kezelhető videóösszerakós programot?

Figyelt kérdés
Full béna vagyok hozzá, egy kb 4-5 perces videót akarok készíteni úgy, hogy videókból kivágok részeket, összevágom őket, rakok bele képeket, alá vágok zenét. Tudnátok erre valami programot ajánlani?

2016. dec. 13. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

"Full béna vagyok hozzá"

"Tudnátok erre valami programot ajánlani?"


Minek?

2016. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel nem értek hozzá, nem profi programmal szeretném kezdeni, hanem egyszerűvel.
2016. dec. 13. 23:57
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Felesleges.
2016. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

www.kizoa.com

Ezzel próbáld meg szerintem

2016. dec. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, akkor pedig Windows Movie Makerrel próbáld

Googleben találsz hozzá egy csomó segítséget

2016. dec. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem béna vagy hozzá, hanem lusta megtanulni a programok kezelését. de amit csinálni akarsz az nem egy annyira egyszerű művelet, hogy a használni kívánt program használatának megtanulása nélkül el lehessen végezni.


az Apple úgy emlékszem, hogy az iMovie-ban csinált olyan segédleteket, hogy kb. film előzetest vág össze helyetted, még azt is megmondja neked, hogy ide most olyan képet tegyél, ahol egy valaki látszik, ide csoprotképet tegyél, ide most húzz be valami akciót, váladsz ki, hogy milyen stílusú zene legyen alatta, ide meg írd be a címet. de azért még ehhez is el kell néhány dolgot sajátítani a program használatáról.


szerintem keresgélj oktató videókat, hogy hogyan kell használni azt a programot, ami épp a kezed ügyébe kerül. ha Apple használó vagy, akkor iMovie van alapból minden gépen, Windowson meg ott a Windows Movie Maker, ami pont elég hozzá, hogy az alapokkal elkezdj ismerkedni.

2016. dec. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hominida ***** válasza:
Hogy a képeket és videókat egymás mellé rakosgasd, ahhoz nem kell sok. De ha a zenét is hozzá akarod vágni, akkor nem fogod megúszni valami összerakós programmal. Vegas. Először bonyolult, de bele lehet jönni.
2016. dec. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minek pepecseljen Vegassal, mikor erre egy alap vágóprogram megteszi?

Movie Maker, VSDC, VideoPad, stb. Ezek is tökéletesen alkalmasak erre.

2016. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"nem béna vagy hozzá, hanem lusta megtanulni a programok kezelését"


Bocsánat, hogy életemben először előjön egy ilyen igényem és nem vagyok hajlandó elvégezni mellé egy informatikus diplomát meg 6 okj-t. Heti 1-2 órát töltök a számítógép előtt, nem fogok leülni megtanulni egy bonyolultabb programot, csak azért, mert akarok csinálni egy videót. Ezért kértem az itt lévők segítségét, hogy hátha van egyszerűbb progi.

2016. dec. 14. 11:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű az, ha csak több videót össze akarsz rakni. Arra jó akár a Format Factory is. Onnantól, hogy vágni, zenét akarsz hozzá tenni, már a legegyszerűbb szerkesztőt is tanulni kell. Nincs next-next-oké lehetőség.

Válaszd a movimakert, olvasd át a súgóját és kezdjél neki. Mindent el kell kezdeni egyszer.

2016. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!