Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ccleanerrel kipucolni a...

Ccleanerrel kipucolni a registry-t teljesen biztonságos?

Figyelt kérdés
Alaplap csere után szeretném megejteni. Tudom, hogy az újratelepítés ez esetben a legajánlottabb, de egy próbát megér szerintem. (Ha számít valamit akkor az alaplapok más gyártóval, más chipsettel rendelkeznek.)

2016. dec. 14. 16:13
 1/10 DjImipapa ***** válasza:
35%
Semmi esély rá, hogy jó legyen. Fontos dolgokat elmenteni(dokumentumok-képek), és teljes, formázásos telepítés a javallat.
2016. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez a javallat, de nem ez volt a kérdés.
2016. dec. 14. 16:24
 3/10 Hominida ***** válasza:
35%

Az efféle registrypucolók elég veszélyes eszközök. A készítőjük nem tudhatja minden bejegyzésről, hogy az pontosan mire és kinek kell, márpedig ha törli, akkor kinyírhat valamit.


Ha csak az a bajod, hogy más alaplapot tettél a rendszer alá, akkor nem kell a registryvel szenvedned. A régi driverhivatkozások és egyebek bent maradnak, de a rendszer nem fogja használni.

2016. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a CCleaner registry törléskor felajánlja a biztonsági mentést. én csak a CCleaner automata registry tisztítóját használom, semmi bajt nem okozott
2016. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is az automata tisztítójával szeretném megcsinálni, és tényleg felajánlja a biztonsági mentést. De ezt hogyan tudom használni probléma esetén?
2016. dec. 14. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatod a Ccleanert továbbá javasolnám még a géped karbantartásához a Kerish Doctor , Driver Booster 4 , DLL Suite Portable , AdwCleaner removal tool , Advanced System Care Pro programokat én évek óta használom és soha nincs bajom velük megbízható hasznos programok.
2016. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szuper, köszi a további ötleteket.

Én is írok néhány fontos rendszerkarbantartó programot, hátha nem ismered mindet: Revo Uninstall, SpyHunter, OCCT (nem feltétlen fontos, de ha táppal van valami akkor érdemes megnézni), Driver Sweeper

2016. dec. 16. 01:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez is fontos lehet:

Előfordult már nálam hogy bizonyos fájlokat nem bírtam törölni mert a windows nem engedte erre megoldás az Unlocker program.Továbbá ha van kedved próbáld ki a Your Unin-staller!programot biztosan tetszeni fog.

A progiknak olvass utána a neten .

2016. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen biztonságos! Nyugodtan lehet, sőt, NAGYON FONTOS használni a rendszerleíró tisztító funkciót! Én minden nap futtatom. És minden funkciót (Hiányzó megosztott DLL fájlok, nem használt fájlkiterjesztések, ActiveX és osztály hibák, típuskönyvtárak, alkalmazások, betűkészletek, alkalmazás elérési útvonalak, súgó fájlok, telepítők, nem használt szoftver, futtatás indításkor, Start menü rendezés, MUI gyorsítótár, hangesemények, Windows szolgáltatások) kapcsolj be! Megismétlem, teljesen biztonságos, futtathatod, sőt, FUTTASD is! Hetente legalább, hogy ugyanolyan gyors legyen a gép, amilyen akkor volt, mikor megvásároltad!
2017. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. ápr. 16. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!