Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnyitni a...

Miért nem tudom megnyitni a mappákat?

Figyelt kérdés
Ha duplán kattintok bármelyik mappán,azt írja ki, hogy "Válassza ki a fájl megnyitásához használni kívánt programot." A Windows Intéző nem szerepel a listában. Mielőtt ez a jelenség előjött, töröltem pár programot az IObit Uninstallerrel, úgy, hogy a normál törlés után mélyebben átvizsgálja a rendszert a maradékok után, és talált is registry-bejegyzéseket, amiket eltávolíttattam. Ennek lehet valami köze ehhez a dologhoz? Vagy mi a probléma? Köszönöm a segítséget!

2016. nov. 28. 22:41
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Csak ahhoz van köze! Iobit veszélyes, ne használd! Revo uninstaller a jó, nem csinált sose még kárt.... próbálj rendszervisszaállítást csinálni, hátha....
2016. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen ahhoz van köze.

Nem tudsz vele mit kezdeni nagyon, vissza kell állítanod az ehhez tartozó bejegyzéseket.


Nem engedi belinkelni ide, de írj üzenetben és elküldöm az enyémet, ha kell és megbízol bennem. (windows 7 64-bites rendszerből)


Esetleg, ha van egy másik telepített windowsod egy másik gépen (vagy akár ezen), akkor megpróbálhatod abból megszerezni a bejegyzéseket


Futtatásba írd be, hogy:

regedit


Ott keresd ki ezt a mappát:

[HKEY_CLASSES_ROOT\Folder]


jobb klikk rá

exportálás

mentsd le

másold át a gépedre

nyisd meg

okozd le


(Nem biztos, hogy ez a baja, de elég valószínűnek tartom)

2016. nov. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még egy egyszerűbb megoldás lehet az, ha beírod futtatásba, hogy:

regsvr32 /i shell32.dll

2016. nov. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az IObitet (sem), de:

az Iobit nem csinál mentést a registry-ről takarítás előtt?(minden takarító csinál) Abból vissza lehet állítani...

Egyébként +1 a Revo-nak

2016. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Rendszer-viasszaállítást csináltam, és megoldódott a probléma. Az Uninstaller pedig ezután száműzve van a gépről.
2016. nov. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!