Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom ellenőrizni,...

Hogyan tudom ellenőrizni, hogy egy az Ipontolt vásárolt PC-n amire kértem telepítést fenn vannak az alaplap, vga driver-ek?

Figyelt kérdés

Illetve milyen drivereket kell ellenőrizni?


Meg az is kérdés, hogy az OEM verziónál, hogy működik az újra telepítés Win 10 esetében?


2016. dec. 14. 18:23
 1/1 Gábor_79 ***** válasza:

Elég egyszerű a kérdés első része. Megnyomod a start menüt és elkezded beírni, hogy "eszközkezelő". Az kilistázza a hardvereket. Ha valamelyik mellett sárga felkiáltójel van, az azt jelenti, hogy nincs hozzá illesztőprogram. [link]

A win 10-zel kapcsolatban meg könnyebb dolgod van mint régen, mert letölthető a gyártó oldaláról és az aktiválás is automatikusan történik, ha már van alaplaphoz tartozó licensz. Szóval csak egyszerűen telepítened kell a verziónak megfelelőt.

2016. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!