Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépigényre nelyik...

Oszkár7 kérdése:

Erre a gépigényre nelyik third person vagy fps játékok mennek? Pl assassin s creed vagy nemtudom

Figyelt kérdés

Cpu:CPU Type DualCore Intel Core i3 350M, 2266 MHz

4 gb ramm

64 bit

gpu:Video Adapter Intel Auburndale/Arrandale Processor - Integrated Graphics Controller



2016. dec. 16. 15:30
 1/9 anonim válasza:
vegyél egy videókártyát és a GTA V is fog menni
2016. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy ez laptop.
2016. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gépigénye a programoknak van, ez egy konfiguráció.
2016. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezen még az ac1 is akadozna tehát amivel te tudnál játszani. prince of persia sands of time /prince of persia waw/ prince of persia throns of throne <-- ezt lehet helytelenül írtam de lusta vok ki googlezni na ,,
2016. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő egy igazi iq harcos. Aranyom ezen ment az Assassin s creed 3 szóval mielőtt marhaságokat írnál akkor ne itt tedd. Már ha tudnál írni,
2016. dec. 17. 10:58
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az utolsó kommentelő egy igazi iq harcos. Aranyom ezen ment az Assassin s creed 3 szóval mielőtt marhaságokat írnál "


mennyivel 10-15 fps-el ? Neked az játszható ? hol élsz te. Örülj neki hogy válaszoltam rendesen !! Tudtommal a másik hozzá szólásomban sem volt semmi rossz indulatú szöveg. Ez a proci ős régi a benne lévő igp holt gyenge nem játékra lett ki találva. Ennél jóval erősebb intel hd gfrafikus vezérlővel sem mennek jól akár a 2012 es játékok . Mit gondoltál majd a far cry 3 -at fogod rajta játszani akadás mentesen ? 2-3 fps-el ha futna rajta te i

2016. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az utolsó kommentelő egy igazi iq harcos. Aranyom ezen ment az Assassin s creed 3 szóval mielőtt marhaságokat írnál "


mennyivel 10-15 fps-el ? Neked az játszható ? hol élsz te. Örülj neki hogy válaszoltam rendesen !! Tudtommal a másik hozzá szólásomban sem volt semmi rossz indulatú szöveg. Ez a proci ős régi a benne lévő igp holt gyenge nem játékra lett ki találva. Ennél jóval erősebb intel hd gfrafikus vezérlővel sem mennek jól akár a 2012 es játékok . Mit gondoltál majd a far cry 3 -at fogod rajta játszani akadás mentesen ? 2-3 fps-el ha futna rajta te iq betyár. Mivel ide tetted fel a kérdést egyértelműen nem ismered a saját laptopod korlátait így nem értesz hozzá. Le írtam neked 3 játékot erre fel vagy háborodva .. hát menny a sunyiba akkor !

2016. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg gratulálok az észhez amivel rendelkezel. Ac3 25 fps :) Már ha csak egy csepp ésszel is rendelkeznél már felfogtad volna hogy 1. én azt mondtam játékokat kérek azokra az adatokra amiket megadtam nem azt hogy egy 9 éves filozofáljon 2. ez az olddal nem olyanokra lett kitalálva akik ész nélkül csak hülyeségeket írkálnak mint te grat.!
2016. dec. 18. 14:58
 9/9 anonim ***** válasza:
na szabad világot akarsz ? oblivion -al játssz akkor . 25 fps a max amit el ér azt el hiszem de átlag 10-15 fps -nél több nem !! Ne ide járj hazudni legalább ! 9 már majdnem 3xor múlottam de nem baj próbáld még1xer .
2016. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!