Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol juthatnák hozzá Magyarorsz...

Hol juthatnák hozzá Magyarországon a Bethesda Softworks - még 2006-ban kiadott - IHRA Drag Racing Sportsman Edition játékához PC-re?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy tíz éves játék, ami meg sem jelent Európában? Sok sikert! Marad a torrent.

Amúgy miért akarod büntetni magad vele? Az egyik Playstation magazin hajdanában megválasztotta minden idők legrosszabb autós játékának, és tartok tőle, hogy igazuk volt.

2016. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a neten (egy angol nyelvű) értékelésben, hogy playstation-re nem igazán díjjazták, de azt is írták, hogy a pc-s változat jobban sikerült. Szintén a neten (egy magyar nyelvű) írásban föl lett sorolva a legjobb játékok között, amivel valaha is játszott. Nekem bejön a drag race játék, talán a 89-es Street Rod óta.
2016. dec. 18. 14:37
 3/3 VikATanacsTalan ***** válasza:

Sose hallottam róla, de beírtam a Gugliba, és kb. a negyedik találat egy Amazon oldal volt, ahol 8 db-ot árulnak használtan. Igaz, Xboxra, ezért még egy keresést kellett indítanom, és találtam is 3 db-ot PC-re.

[link]

2017. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!