Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopomban windows 7...

Samson1975 kérdése:

A laptopomban windows 7 telepítése után eltűnt az USB, Wifi, touchpad, enthernet driver. Hogyan tudom rátelepíteni ezeket? Lenovo Ideapad 700

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 09:27
1 2
 1/11 DjImipapa ***** válasza:
33%

Na vajon honnanis? Lehet hogy a gyártótól a legegyszerűb....

[link]

2016. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy honnan, azt nem tudom ,hogy hogyan mivel nem müködik az internet,USB stb..
2016. dec. 17. 09:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy honnan, akkor mit nem értesz?

Install driver, és minden gond megoldva, de ha már ennyire nem vágod, akkor talán nem neked kellett volna újra rakni a windowst.

2016. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

-megvannak a driverek pendrive-on bedugom nem müködik mivel nincs ugye USB driver

-interneten nem tudom letölteni a gépre mert nincs WIFI

mert nincs Wifi driver


nincs Cd meghajtó


tehát, hogy kerül rá a gépre bármilyen driver


a gyengébbek kedvéért írom ilyen szájbarágosan

2016. dec. 17. 10:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Memória kártya? Van ilyen csatlakozó a gépen: sd, micro sd, vagy hasonló?
2016. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 coopper ***** válasza:
46%

Szia.


1 Módszer :


A Telepítő pendrivére másold rá a driverek (gondolom pendrivéről lett telepítve a win7), indítsd be róla a gépet (mintha telepítenél), az első kérdésnél (Nyelv választás) nyomj neki SHIFT + F10 billentyűt , kapsz egy parancssort (cmd), dos parancsok segítségével másold át a pendrivon lévő drivereket a gépbe, ha végeztél indítsd újra a gépet, majd ha beindult telepitsd a drivereket.


2. Módszer :


Bekapcsolod a géped :


- Próbáld az RJ45-os csatlakozón keresztüli internet elérés, az hátha működik

- Megkeresed azt az 1 darab USB2.0-ás USB csatit elvileg annak működni kellene ( itt azt irják van benne 1 db USB 2.0 csatlakozó : [link] )


3. Módszer :


Készitesz egy Live Linux pendrivét (vagy Live win7 pendrivét), arról beinditod a gépet, aztán a pendrivéről bemásolod a drivereket.


4. Módszer :


Először nem Win7-t raksz rá, hanem Win8-at vagy Win10-et, aztán készitesz egy kis particiót (zsugoritással) oda másolod a drivereket, aztán raksz rá win7-et.


5. Módszer :


Ha a fentiek közül egyik sem megy, akkor merevlemez kiszerel, (ha nincs veszel hozzá egy külső házat: [link] ) és megpróbálod egy asztali géphez csatlakoztatni, (vagy az USB-s külső házzal vagy csak simán kábelekkel) aztán rámásolod a drivereket, visszarak beindit, drivereket telepít.



Sok sikert

üdv.

2016. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"nincs ugye USB driver"

Akkor mégis hogy tetted fel a wint?


Ezt etesd meg valaki mással, mert Én nem hiszem, hacsak valami pistike wint nem raktál fel.

Hogy win 7-t lehet e rá rakni nem tudom, és most nem is próbálom ki, de win 10-l minden driver okés.

Ha elfogadja a win 7 telepítést akkor egy USB biztos megy mégpedig az USB 2.0

2016. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

win 7 telepítése után tűntek el a driverek.


de a win 10 telepítése (a BIOS- ból indítva) remélem megoldja problémát.

2016. dec. 17. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Az összes ilyenekkel végleg számoljanak le mert mind károsak csak is a rendes tömeggyártás a megoldás mindenre mert azok a jók.
2016. dec. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ugyanez a problémám. Freedos-sal megvásárolt Lenovo Ideapad 700 (NEM A YOGA Y700, SIMA ideapad 700) Windows 8-at engedte feltelepíteni. (Ott usb és ethernet is működik WIFI-vel ott is probéma van ) Rátettem a drivereket ami csak volt lenovo honlapján aztán A Win8-ból telepítettem egy Win7-et Mert bootolással sehogy sem engedi (illesztőprogramot kér ordasszopás 15x próbáltam mindenféle pendrivval verzioval ) De így sem működik a ethernet usb és a wifi sem. (Közvetlen megadtam neki az illesztőprogramot, kikerestem a filet de ahhoz meg digitális aláírást kér. Arra is van egy megoldás Advanced boot-ban de még akkor sem működött) Ilyen aljasságot, mint ez a lenovo ideapad még életemben nem szoptam. Se internetről se usbről se semmiről nem viszel be. Lehet elállok ettől a trauma géptől 14 napon belül.
2016. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!