Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp telepítése újra...

Windows xp telepítése újra kezdi a telepítést?

Figyelt kérdés
Sziasztok win xp t akarnák telepíteni csak ideiglenesen és megcsinálom a patriciót leformázza másol stb és amikor ujraindul utána kéne telepíteni de kezdődik elölről mit kellene csinálni?

2016. dec. 17. 13:34
 1/5 fersk ***** válasza:
Újrainduláskor kivenni a telepítő lemezt?
2016. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kivettem de utána fekete a kép és belyön az hogy no signal utána megint elsötétül és kezdi elölről
2016. dec. 17. 13:59
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Próbáld másik telepítővel, illetve megnézni a vinyót, hogy rendben van e.
2016. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Vagy a boot -olási sorrendet. Az elsőnek a sorban nyilván annak kell lenni amiRŐL telepíted, viszont a másodiknak ajánlott az amiRE telepíted.
2016. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kivettem a cd t és újra indult jó is volt csak kiírta hogy kb 39 perc van a telepítés befejezéséhez bal alsó sarokba a zöld csík betöltött a feléig oszt cd t kért beraktam majd kékhalál lett :,(
2016. dec. 17. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!