Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop cs6! Hogyan állítsam...

Photoshop cs6! Hogyan állítsam át a képet megnyitó programot?

Figyelt kérdés
Mikor meg akartam nyitni az egyik kész fájlt, megkérdezte, hogy mivel nyissa meg, erre a fénykép nézegetőt állítottam be, mert azt hittem, kompatibilis lesz vele, de kiderült, hogy nem és most nem tudom, hogyan állíthatnám át, valamint, hogy ha majd át tudom, mire állítsam át.... Segítsetek légyszi XD eléggé analfabéta vagyok ezzel kapcsolatban....

2016. dec. 17. 15:24
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Jobbegér a képre, társítás, alapértelmezett program betallózása, vagy kiválasztása....PS-t SOHA nem állítunk be képnézésre, nem arra való....
2016. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de akkor mivel tudnám megnyitni a munkámat? *.* :O (még mindig nem jöttem rá XD)
2016. dec. 17. 21:15
 3/3 DjImipapa ***** válasza:
Mégis milyen munkádat? Mert ha PSD filébe mented, akkor azt arra klikkelve a PS-nek kell nyitni, ha pedig egy képfilét akarsz vele megnyitni, akkor ps-en belül file open.....stb
2016. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!