Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan távolítsam el? (Többi...

Hogyan távolítsam el? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Lenne 1 Samsung Galaxy Tab 3 Lite (SM-T110) és rootolva van, ezt hogyan tudnám visszaállítani teljesen gyárira? Elméletileg Samsung rom van rajta csak rootolva van, hogyan"töröljem" le a rootot?

2016. dec. 17. 22:10
 1/4 anonim válasza:

A root egyfajta "vírusként" is felfogható, amit kitörölni, háát... Nekem még nem sikerült. Factory reset az egyetlen menekülési útvonalad:

Mentsd el mindened, ami kell, majd kapcsold ki.

Bekapcsolásnál tartsd lenyomva a bekapcsológombot, a hangosítógombot, és a home gombot, ~10mp-ig. A boot menüben: Wipe data / factory reset-re menj rá. Legjobb tudomásom szerint A VolUP-al tudsz közlekedni, és a Power gomb az OK. Miután ezt megcsináltad, úgy fog bekapcsolni, mint amikor megkaptad, tehát nem lesz rajta semmi, a jelszavak is mind törlődnek. (De legalább a root eltűnt)

2016. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
* A vírust úgy fogd fel, hogy egy módosítás a rendszerben, semmi kártékony hatása sincs
2016. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Feltettem és azóta nagyon belassult a tablet.
2016. dec. 17. 23:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ezt a resetet de a supersu ami elméletileg a root az rajta maradt...
2016. dec. 17. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!