Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet, hogy ha elindítom...

Mitől lehet, hogy ha elindítom a torrentet akkor szinte lefagy a rendszer?

Figyelt kérdés
Nos a probléma az volna, hogy elindítom a torrentet és ezután 1-2 percig normálisan működik, aztán leáll a letöltés/feltöltés. Ezután lefagy a torrent, majd a windows intéző is, és ha a gépet le akarom állítani vagy újraindítani akkor az sem megy, csak kiírja h leállítás és áll, ezen pedig csak reset gombal tudok segíteni.

2016. dec. 18. 12:50
 1/7 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem leírni, hogy windows tűzfalon engedélyezve van, és nem csak egy, az utorrent csinálja, hanem a bittorrent is és a qbittorrent is. Szóval gyanítom hogy a hiba nem a programban van, hanem valahol a windows-ba lehet... (de lehet hülyeséget mondok).
2016. dec. 18. 12:53
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem értesz hozzá, akkor szakembert kéne hívni, hogy rendbe tegye a géped. vagy mentés ami kell, full törlés és új win telepítés.
2016. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem is az lesz :D
2016. dec. 18. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonló nekem is szokott lenni, mikor max sebességgel tölt, akkor beáll a gép, de ha szerencsém van akkor az uTorrentet nem lehet használni, amíg nem végez a letöltés.

Csúcsra járatja a vinyót és a procit meg a memóriát is fogja, és hát bizony erősen megfekteti a gyenge gépemet. :)

2016. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hominida ***** válasza:
Állíts be egy reális plafont a letöltési sebességre. Ez a hubok szabályai szerint tudtommal a feltöltési sávszélesség 6-7-szerese. Lehet, hogy ettől javul a helyzet.
2016. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azért van 120/10-es netem, hogy 60-70el szedjek. :)
2016. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hominida ***** válasza:
Te tudod. Azért egy próbanapot én mégis tartanék. És ha kiderül, hogy jó a tippem, akkor elkezdhetsz gondolkodni rajta.
2016. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!