Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepíthető a Windows 7 egy...

Telepíthető a Windows 7 egy adott partícióra adatvesztés nélkül?

Figyelt kérdés

Adott a C: partícióm, volt rajta XP, de mivel haldoklott, egy Live CD-vel merő szadizmusból legyalultam az oprendszer fájljait (Windows, Documents and Settings mappa) és a Program Files mappát is. Persze ami kellett, azt átmásoltam egy másik mappára ugyanazon a meghajtón. Így adott egy adatokkal félig teli partíció, ami aktívnak van beállítva, elvileg bootolna, de oprendszer nincs rajta.

A kérdésem az, hogy a Windows 7 64 bitest fel tudom-e tenni rá úgy, hogy az adatok megmaradjanak? Tehát azt szeretném, hogy a Win7 feltelepüljön a partícióra, de megmaradjanak a jelenleg ott lévő más fájlok is, úgy ahogy vannak. Megoldható ez? Windows XP-nél meg lehetett csinálni. Addig nem kezdek neki, amíg nem tudom biztosra a választ. Előre is köszi.

(Sajnos most nem tudom lementeni a fájlokat a partícióról, úgyhogy várják a telepítést.)


2010. máj. 2. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
minden megmarad vista és 7 alatt is ami nem azon 3 mappában van
2010. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!