Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok biztonsági...

Hogyan tudok biztonsági mentést/másolatot készíteni a jelenlegi összes driveremről?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 14:06
 1/6 Gábor_79 ***** válasza:
Én a Driver Magician nevű programmal szoktam. Az megteszi azt, amire gondolsz.
2016. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szuper. Könnyen kezelhető?

Hogyan tudom visszaállítani a régi drivereket, ha mondjuk kitöröltem őket?

2016. dec. 19. 15:53
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:

A program mentését egy mappába irányítja. A végeredmény lehet 200MB is. Ezt a mappát egy pendrive-ra vagy egy biztos helyre mented ami meg is marad, majd az eszközkezelőben rámész egyesével minden eszközre, majd illesztőprogram frissítése és kiválasztás saját gépről. Megadod az említett mappa elérési útját és megtalálja magának.

Talán a programban is lenne helyreállító funkció, ami ugye pár gombnyomás lenne, de nem próbáltam és nem is emlékszem. Éppen rajta van a gépemen. Van helyreállítási opció.

2016. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, de azt nem írtam még, hogy azért lenne szükségem a driver backupra, mert egy új alaplapot vettem és megpróbálnám a régi Win7-es rendszeremet az új alaplappal futtatni. Ha mondjuk egyáltalán beindul a rendszer az új lappal, akkor ugye le kell törölnöm a régi drivereket, amikről most készíteném el a backup-ot.

A legegyszerűbb az lenne, ha be sem indulna a gép, mert akkor ugye csak a régi laphoz visszatenném a vinyót és úgy működne tovább ahogy eddig. Viszont ha az új lappal beindul a gép és plusz még le is törlöm a régi drivereket, de tegyük fel, hogy a rendszer túlságosan instabil maradna, akkor szintén vissza kellene helyeznem a vinyót a régi lapba, csakhogy ekkor már letöröltem róla a régi drivereket. Így működne a dolog?

2016. dec. 19. 16:58
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:

Volt hasonló kérdés a napokban ilyesmivel kapcsolatban. Én régen ezt az eljárást javasoltam volna [link] de aki küldött visszajelzést, annak nem sikerült. Bár nem voltak sokan. Viszont a mai nap épp írta valaki, hogy bejött [link]

Nézd meg itt is a válaszokat http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__8..

2016. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. dec. 19. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!