Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet átnevezni 400 db...

Hogy lehet átnevezni 400 db fura nevű fájlt 1-400 -ig számozásra?

Figyelt kérdés

Hosszú betű és számkódok alapján követik egymást, de nekem úgy lenne egyszerű megtalálni akármelyiket, ha egy csak egy egyszerű "375" lenne a neve.


Total Commanderbe pl. lehetne valahogyan gyorsan? Ha igen, hogyan? Nagyon szépen köszi!



2016. dec. 19. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
CTRL+M
2016. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebben leírnád? Köszi!
2016. dec. 19. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Kijelölöd az átnevezni kívánt fájlokat, és vagy CTRL+M, vagy Fájl menü, Csoportos átnevezés menüpont.
2016. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm! Elakadtam sajna, így hogy küldtem egy képet kaphatok még instrukciókat? Hiába klikkeltem az indításra, nem történt semmi.

2016. dec. 19. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnik fel hogy az nem számkód hanem számozás? Eleve sorszámozva vannak a fájlok.
2016. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hominida ***** válasza:
Az átnevezésmaszknál tervezd a fájlnevet úgy, hogy szerepeljen benne a "[C]" jel is, ide kerülnek a sorszámok. Jobboldalt beállíthatod a számjegyeket 3-ra, akkor a rövidebb számok is ki lesznek egészítve.
2016. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, miért találod meg hamarabb egyszerű emelkedő számokkal a képeket, mint a fényképezőgép által nevezett IMG_+emelkedő számsorban?!
2016. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hominida ***** válasza:
Nem biztos, hogy ugyanabban a sorrendben akarja őket megszámozni, és az eredeti számozásban lehetnek hézagok.
2016. dec. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!