Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az infósok milyen programmal...

Az infósok milyen programmal javitják a sérült képeket, hogy olyan drága? Mivel tudnám én magam előhozni a memóriakártyán elveszett képeim?

Figyelt kérdés

Egy adag képet kitöröltem a memóriakártyámról, hogy újak térjenek rá.

Aztán készitettem újakat, a fényképezőn szépen át is néztem. Ám amikor laptopba tettem, a régi képek ikonjai jelentek meg viszont mikor rákattintok nem nyitja meg, azt irja hibás a kép.

Sehol sincsenek az új képeim, pedig nagy szükségem lenne rájuk.

Elmentem ma egy ilyen helyre,ahol megcsinálnák, csak az a gond,hogy 100 eurótól kezdődnek az árak, annyim pedig nincs.

Mivel hozzák elő ezeket? Több ingyenes programot kipróbáltam már...


2016. dec. 19. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen esélyes, hogy van rá célhardware-ük, ami eleve 100 eurónál többe fáj.
2016. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ehhez célhardver kéne. Ugyanazokat az ingyenes programokat használják, csak ők tudják is hogyan kell.
2016. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A régi képeid nincsenek meg. A gépen valószinűleg a képnézegetőd a thumbs_db-ből veszi a régi képek "ikonjait", thumbnailjeit. Mivel a régi képeket már felülírtad, azt pénzért sem fogják visszahozni.
2016. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kellenek a régi képeim, azért is töröltem.

Az újak kellenek, amiket a törlés után csináltam. A fényképezőn tök szépen visszaadta az összeset, mire beraktam a laptopba már a régi képek ikonjait mutatta, de nem nyitott meg semmit.

Mit csináljak?:((

2016. dec. 19. 19:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha most olyan állapotba van, hogy : Mutat egy csomó kép-ikont, néhányat a régi képekkel, (az új képekkel egyet sem) és igy leformázom, aztán programmal visszaállitom, van esélyem,hogy az újakat, utolsókat kapom vissza, igy hogy most nyomuk sincs? Viszont meglettek csinálva, a gépen még visszanéztem:(
2016. dec. 19. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ennél a probléma sokkal egyszerűbb. Nekem is volt már olyan, hogy újjonnan készült kép nem jelent meg, meg a windows nem tudta közvetlenül plvasni, stb.


Tudni kéne hogy milyen eszközzel készültek a képek. Az eszközt kötötted rá a gépre, vagy a memóriakártyát dugtad be? Próbáltad már hogy egyszerűen átmásolod az egész mappát a gépre? Az eszközhöz nincs valamilyen program? Nekem a nikonomhoz volt ilyen, ami leszedegette a képeket a gépről.

2016. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nikon d 5100-al készültek.

Bedugtam simán a laptopba.

Más programot nem használtam, pedig van cd- hozzá de nem használtam sosem, mivel idáig mindig megjelent a NIKON Feliratos mappa a Számitógépben és aztán bejött a memóriakártya tartalma és felmásoltam ami kell.

Most ugyanigy töröltem ki a régieket, majd nyitottam meg az újjakkal, de ahogy rákattintok az jön be hogy a képkereső nem tudja megnyitni vagy sérült a file(angolul)

Nem próbáltam még felmásolni, viszont már 2 laptopban is próbáltam megnyitni őket.

Már a fényképező sem olvassa őket ha viszsateszem, pedig először nagyon szépen megjelnitette a képeket, szerkeszthettem is rajuk. Ez azt jelenti hogy csak meg kell legyenek, nem?

2016. dec. 19. 19:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább az ellenkezőjét jelenti.
2016. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor örökre elvesztettem őket?:((
2016. dec. 20. 08:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meghibásodhatott a memóriakártya. Amit lehet ments le róla és próbálj ki egy új memóriakártyát!
2016. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!