Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti a windowsom? (Bővebben...

Eredeti a windowsom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék új cuccokat szerezni a gépbe,alaplap,videókártya,processzor,ram.Eddig is ADM buildem volt most is az lesz.(Ha ez számít valamit ,hogy miket veszek milyen gyártótól.)


Az a kérdésem,hogy újra kell-e rakni a gépet ilyenkor vagy sem?Mert attól félek ,hogy nem eredeti a windowsom és ha nem az akkor nem tudja újrarakni és meg kell vennem nem?


Egyébként azt írja a vezérlőpultnál ,hogy aktiválva van és kiírt egy kódot,csak az a probléma,hogy azt a kódot ami nekem van láttam egy fórumon,hogy nem eredeti.Amúgy frissít rendszeresen,és nincs vele gebasz.


Nah szóval ha nem kell újrarakni akkor leszarom mert nekem teljesen jó így,de ha igen akkor meg kell

vennem?Mert azért 20ezret egy ilyen alap dologra kidobni nem akarok.


Ha kell a kép a fórumról ahol a kódot láttam akkor azt belinkelem.


Bocsi nem igazán vagyok képzett e-téren szóval várom a sarat.



2016. dec. 20. 22:45
 1/3 Hominida ***** válasza:

Ejnye-ejnye, hát szabad nem eredeti programokat használni?


Egyébként nem lenne haszontalan, ha egy ilyen kérdésnél megemlítenéd, hogy milyen Windows is az, hátha valakinek ötlete volna.


Több főalkatrészt is cserélsz a gépben, ezért a Windows ezt valószínűleg a telepített program illegális átmásolásának fogja hinni. De először ne öld le, hátha rá tudod beszélni az aktivátorral, hogy fusson az új gépen is. Persze az új cucc drivertelepítőit ne felejtsd el időben begyűjteni, amíg még van működő géped, hogy aztán lehessen megint egy működő géped.

2016. dec. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leírhattad volna, hogy milyen rendszeres van. Valószínűleg újra aktiválni kell telepítés után. Vagy aktivátorral ingyen vagy eredeti kulccsal.

(Nem kell 20ért venni, én alig 2e-ért vettem eredeti Win10 kulcsot ebay-en..)

2016. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ugyanazt a kulcsot írja ki windows 10-nél:

[link]

2016. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!