Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e olyan program,...

Barta A kérdése:

Létezik-e olyan program, asztali számítógépre, mely megtalálja a telefont?

Figyelt kérdés
Az általam találtakkal az a baj, hogy csak a google fiók eszközkezelője, csak a saját telómat látja. Az elvárás 3 készülék helymeghatározása lenne. (Mind a 3 a családban van, IMEI számok ismertek, de más-más google fiókról jelentkeztünk be rá, hisz három különböző személy telefonja - nem üzleti célú felhasználók.)

2016. dec. 21. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Mintha pár hete láttam volna, hogy a nod32 pro verziója is képes erre...
2016. dec. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jabocs, az mobilon találja meg a mobilt.
2016. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Magyarul mindig tudni akarod hol van és mit csinál a családod, elég beteges
2016. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem logikusabbnak tűnik, hogy miként lokalizálhatja az esetenként több százezres tételeket, ha elveszíti vagy ellopják tőle.
2016. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

@4


Ahhoz elég belépni a fiókokba és megnézni a lopott telefon helyét, nem kell egy fiókhoz adni mindet

2016. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 - és úgy gondolod, hogy nem ismeri a többi fiók hozzáférését? Vagy nem csak praktikusan egyetlen fiókból (felületből) akarja mindet adminisztrálni?
2016. dec. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

@6

"Az elvárás 3 készülék helymeghatározása lenne. (Mind a 3 a családban van"


Magyarul nem az ő cuccai, hanem a gyerekek/pár. Nem tudom, nálunk nem szokás megmondani egymásnak a jelszavakat, szóval valószínűleg nincs is hozzáférése a fiókokhoz, csak a tulajának van

2016. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, lehet.
2016. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy beteges, de olyan helyen lakunk, ahol több mint 30% nem fehér. A jelszavakat tudom, és bár ismerjük egymás jelszavát, nem nézegetjük ki mit kapott. Ott merülhet fel ilyen kérdés, ahol titkolnivalóik vannak egymás előtt, nem megbeszélik a felmerülő kérdéseket, hanem eltitkolják egymás előtt. Az én szemléletem szerint EZ BETEGES.

Mint írtam szeretném egy felületről megnézni hol vannak a készülékek, vagy hogy adott esetben a tízéves lányom, ha már a rendőrség nem tesz meg mindent, legalább megelőzzem.


Egyik alkalommal bejelentettem, hogy buszon ellopták a telefont. 10 perc múlva már nem csörgött ki. Az egyik romi hozta vissza, hogy megtalálta, de már nincs rajta a tok. Az érdekessége, hogy senkinek nem mondtuk, hogy tokban volt. A rendőrségi határozatot már úgy kaptuk meg, hogy elveszett, nem is történt bűncselekmény.

Egy másik alkalommal a 112-őn telefonon bejelentettem, hogy 10 éves lányom nem szállt le a buszról kapcsolják a helyi kapitányságot, akinek a területén történt az ügy, mert nem tudjuk hol van. A telefonba közölték, hogy náluk kell bejelentenem, menjek be, vigyek képet, addig nem csinálnak semmit. Előbb megkerestem a picit.

Megelőzendő lenne a program, nem kukkolási céllal! Ilyen és ehhez hasonló esetekre. Kicsit gyorsabb lenne. Miért ez olyan nagy baj?

2016. dec. 22. 17:17
 10/10 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt létezik-e ilyen progi. Legrosszabb esetben írok egyet Access-re. De nem akartam vele tökölni, ha már valaki megírta, ráadásul szépre....
2016. dec. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!