Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kaptam 30 napos ban-t a...

Na neeeee kérdése:

Miért kaptam 30 napos ban-t a GTA 5-ben?

Figyelt kérdés

éppen nagyban játszottam mikor kimentem elszívni egy cigit. Mire vissza értem csak egy üzenet fogadott melyben annyi állt, hogy " felfüggesztették az GTA online Karakteremet egy hónapra"

Nem tudom miért ban-oltak nem volt semmiféle mod a gépen nem szitkozódtam nem ártottam senkinek és 30-os ban-t kaptam.

Valakinek nincs valami ötlete hogy mit csináljak h ez legközelebb ne történjen meg?

Valamint a rockstar games-nek nincs annyi esze hogy a ban előtt legalább egy figyelmeztetést küldjön.

vagy egy indoklás ban után.

Sajnos ha nem találom meg a ban okát legközelebb is így járhatok.


Kérek segítsetek.



2016. dec. 21. 14:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy a 30 napos ban a minimum vagy számíthatok rosszabbra?
2016. dec. 21. 14:29
 2/15 anonim ***** válasza:
Eredeti a játék?
2016. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen még tegnap bontottam ki :,(
2016. dec. 21. 14:34
 4/15 anonim ***** válasza:
Sosem játszottam gta 5-el neten, de nem lehet, hogy csak egy szerverről banoltak ki a sok közül?
2016. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyébként írj a supportnak.
2016. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem itt nem úgy megy mint a FiveM-en Nem szerverről függesztettek fel hanem zárolták a Karakterem.( A felhasználói fiókom.)
2016. dec. 21. 14:39
 7/15 A kérdező kommentje:

Hi ********,


This is a message from Rockstar Games. Your account was used in violation of our Terms of Service and/or EULA, found here:


[link]


[link]


As a result, your account has been suspended from playing GTA Online on PC for 30 days. In addition to being suspended, all GTA Online characters, progress and inventory on PC will be reset.


All GTA Online suspension, banning, and character reset decisions are final and may not be appealed. For more information on the GTA Online Suspension and Ban Policy please see [link]


Please note that this is a no-reply email address.


Rockstar Games



This administrative email is being sent to you from Rockstar Games, 622 Broadway, NY, NY 10012.



Ez az üzenet jótt az e-mail címemre a végén azt olvashatod hogy nem lehet felebezni


:(

2016. dec. 21. 14:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Én írnék a Rockstar Supportnak, hogy mi a retkes k****rva anyjukért bannolnak multiplayerből, ha nem csináltam semmit.
2016. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Megpróbálom.

De nem szátok semmi jó-ra :/

2016. dec. 21. 16:04
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]

Érdekes dolgok vannak amúgy a GTA szerókon, ha ez a minigunos fas2ság igaz. Simán lehet (ha tényleg nem csíteltél), hogy valami hasonló történt amig afkoltál.

2016. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!