Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta v grafikai hiba?

Gta v grafikai hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok meg vettem a gta v-t megy is rendesen de ha fel nézek az égre fekete pixelek vannak ott vagy nem tudom mik nem mutatja rendesen az eget de az épületeket meg többit igen nem tudjátok mi lehet a baja? :(

2016. dec. 23. 06:40
 1/3 anonim válasza:
Szerintem vagy a beállítába van a hiba vagy maga a játék alapvetően gyárihibás ! Én azt javaslom menny vissza oda ahol vetted és kérdezd meg ott mert ott nagy valószínűséggel jobb választ kaphatsz! :D
2016. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
O baker :( felraktam és még letöltöt 12 giggát ami az én netemel 4 óra volt és erre kiderül hogy gyári hibás :( am köszi a gyors választ :D
2016. dec. 23. 14:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Am itt gyakorin még valaki ki írta ugyan ezt de nem kapot választ de ö ki írta hogy valami driver hiba volt de a megoldást nem :( a driver hiba mit takar? Directx vagy vidikari?
2016. dec. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!