Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kezd el lagolni a GTA V?

Na neeeee kérdése:

Miért kezd el lagolni a GTA V?

Figyelt kérdés

Szervusztok a problémám, hogy kb 30p-1óra után elkezd szaggatni a játék. Minél tovább játszok annál kegyetlenebb.

Én a ram-ra gyanakszom most 4gb van benne és most hozatok még 4-et. nem tudom igazam van e de első sorban az érdekelne másnál is előfordult e ilyen és ő mit csinált vele.

A játék eredeti.

A gépem adatai:

-Win7 O.P.rendszer

Intel Core 2 Duo E8400 Proci

Dell OGM819 alaplap

DDR2 4GB ram

NVIDIA GeForce GT 730 2gb videokártya


a játék szépen fut az első 20 percben majd fokozatosan kezdődik a rémálom.(SinglePlayer módban nem csak online)



2016. dec. 24. 00:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy a CPU a ludas?
2016. dec. 24. 01:00
 2/8 anonim ***** válasza:
melegedés :D
2016. dec. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A ram is kevés, minimum igénye négy giga, neked meg nincs négy giga használható memóriád, hanem kb. három. Aztán a melegedés is okozhatná, de szerintem az van, hogy mivel nincs meg a teljes négy giga ram, a vinyóra írja az os az adatokat aztán az sem egy gyors cucc meg használod is rendesen és ez okozzaa bajt
2016. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az egész gép 1 darab kaki
2016. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyenge a proci, gyenge a vga és kevés a ram
2016. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

XD Köszike akkor azt hiszem el kell kezdenem tovább fejleszteni :)

Még annyit el tudnátok árulni hogy a jelenlegi alaplapom bírna-e egy I5-öst?

2016. dec. 24. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:

A mostani alaplapod 775-ös foglalatú, nincs olyan i5 ami ilyen foglalattal rendelkezne. Tehát új alaplapot is kéne venned, meg akkor új ramok is kellenek mert a ddr2 ram se lesz jó abba a lapba, a videokártyát is cserélni kéne és akkor már a tápot is lehet érdemes lenne cserélni.

Összegezve egy új gépet kéne venni.

2016. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

i3 + 750 ti, 8gb rammal a minimum, hogy közepes-magas grafikán fusson a játék normálisan.

Ha i5-öt akarsz akkor szerintem rakhatsz majd mellé egy gtx 1050-et.

2016. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!