Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindenki ennyi pénzzel kezd?

Mindenki ennyi pénzzel kezd?

Figyelt kérdés
Hello.. Ma letöltöttem a Sims4-t.. 20.000 ft-val kezdtem kb. Mindenki ennyivel kezd? Mert pl. (Anett és) Ancsa videójában több pénz volt.. Vagy csak én láttam többnek?

2016. júl. 23. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:

az élet nem igazságos... 😢

nem ismeresem a simset de szvsz könnyebb difficultyt valasztottak

2016. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 20000 Simoleonnal (így hívják a játékbeli valutát:)) kezdesz, + 2000-rel minden további felnőtt Sim esetén. De létezik pénz növelésére cheat, és abból kiindulva, hogy húgom azonnal aktiválni tudta, ugyanaz maradt verziók óta.
2016. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a pézkód: motherlode
2016. júl. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Aki ilyenre pénzt költ az hülye ;) saját tárhelyre saját oldalra se költöttem egy fillért sem ahogy domainjaimra sem nem hogy egy ilyen szarságra
2016. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen okos vagy, akkor legközelebb olyanhoz szólj hozzá, amihez értesz is - itt ugyanis játékbeli pénzről van szó, amelyet nem tudsz valós pénzért megváltani.
2016. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de szerintem akkor is több pénzzel kezdett, mert ugye emeletes ház a sokba kerül, medence is, számítógép, tv, magnó.. szval.. De nem tudom, nekem mindegy, megoldom ennyivel is..:D
2016. júl. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!