Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 törli a pics*ba a...

Windows 10 törli a pics*ba a kalóz szoftvereim!?

Figyelt kérdés
Leszedem a tauri wow launchernjét, nem indul. Tulajdonságoknál bepipálom, hogy szar*on a biztonságra és indítsa el. Ilyenkor beadja, hogy nem találja az elérési utat vagy nincsenek hozzá jogaim.Aztán meg kitörli a gec*be a szoftvert.... Most ez mi? Eszem megáll... Most rakjam vissza 7re? Ja, és persze, hogy nem eredti a 10es.

2016. dec. 24. 04:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A windows nem szokott ilyet csinálni, ez inkább a vírusírtókra jellemző, bár ott is szokott értesítés lenni. Ugyanakkor, mivel a win nem eredeti lehet, hogy egy vicces emberke belerakott egy ilyen vírust. Megjegyzem, a pofátlanság csúcsa, hogy ellopsz egy szoftvert aztán kritizálod. Ha lopsz minimum vedd tudomásul a kiszámíthalan működést.
2016. dec. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólónak abban igaza van, hogy a legtöbb esetben ilyet a viruskeresők csinálnak...


...én többek között ezért nem is használok víruskeresőt... ...mindig mosolygok is, amikor egyes számítógépes újságokat úgy próbálnak eladni, hogy 1 hónapos regisztrációs kulcsot mellékelnek egy bizonyos viruskereső mellé...


A viruskeresők "előnyei":

- lassítják a gép működését

- nem engednek elindítani "nem hivatalos" programokat

- megesik, hogy olyan szituációkat minősítenek vírusosnak, ami egyáltalán nem az

- és van amelyik kérdés nélkül töröl is, ami elég ciki, ha valaki éppen szeret víruskódokat gyűjtögetni, akár tanulmányozás céljából

- és még van pofájuk mindezért pénzt is kérni!


(régen a viruskereső nem törölte le a programot, hanem ha tudta, akkor kiírtotta a virust, de a programot meghagyta... ...manapság ha találnak egy vírust, törlik a programot... ...röhej...)


A Windows-nak esetleg a szűrője (Smart...) szokott kötöszködni, de ha megkéred az is továbbenged. (de nem kell engedélyezni, csakugye telepítéskor senki sem olvassa el, ami ki van írva a képernyőre, csak OK, OK, NEXT, OK...)

2016. dec. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Még van Tauri? Üdvözlöm Krisztiánt :D

Egyszer Kőbányán meghívott egy pizzára, azóta se adtam neki vissza :D


Ja, és igen, a Windows 10 képes ilyen galádságra. Ha már voltál olyan galád te is, hogy feltetted :D

2016. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gmailben majd átadom nekik. Egyébként nem loptam a szoftver, nem egy crackelt office.. Ez egy ingyenes program azért, hogy az emberek magyar wowwal játszhassanak és mint tudjuk, ami ingyenes azt nehéz ellopni. Akkor offolom az avastot és ment a zöld kéz mindek. Császárok vagytok! Amúgy ja, a tauri most éli a fénykorát.
2016. dec. 24. 11:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs, azt hittem a t launcherre mondod, hogy lopott, de leesett,hogy a winről beszélsz. Ncoreról van :P
2016. dec. 24. 11:17
 6/6 A kérdező kommentje:
letöröltem a p*csába az avastot és jó lett, köszi ^^
2016. dec. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!