Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacity-be miért nem tudok...

Audacity-be miért nem tudok berakni hangfilet? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Szóval kiírja,hogy csak wav fájlba lehet.Ok át is terjesztetm .wav-ba de akkor meg azt írja ki hogy nincs tömörítve.Csak nyers exportálni tudom de akkor meg csak ilyen súgás lesz az egész fájl.Hogy lehet berakni úgy hogy lehessen szerkesztgetni?

2016. dec. 24. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem működik.Meg próbálok egy hangfájlt betenni és ezt írja:a fájl nem található,meg hogy tömörítetlen
2016. dec. 24. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Húzd rá az ablakára. Milyen az a fájl...persze?
2016. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2.1.2-ös verzióhoz nem találok olyan lame plugint meg FFmpeg-et sem . Nemtud valaki küldeni linket?
2016. dec. 24. 21:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy akár magát az audacity 2.2.2-höz linket
2016. dec. 24. 21:28
 6/10 CspCsj ***** válasza:

Audacity-ből szerintem még nincs 2.2.2

Legfrissebb nightly verzió (legfrissebb fejlesztői változat, tesztelésre szánva, így hibákat is tartalmazhat):

[link]


Az Audacity weboldalán ott van minden link.

Ha nem találnád:

- Lame telepítős: [link]

- Lame kicsomagolós: [link]

- FFmpeg telepítős: [link]

- FFmpeg kicsomagolós: [link]

2016. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na szóval,rájöttem hogy csak azokat a hangfájlokat nem tudom betenni a programba amit hangrögzítővel csináltam,hiába nevezem át mp3-4-re vagy wav -ra nem működik.Mitől lehet ez?hogy lehet megoldani?
2016. dec. 24. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy trabantra BMV logót raksz attól még nem lesz bömbi.
2016. dec. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 CspCsj ***** válasza:

Átnevezni nem elég, mert a tartalma attól nem változik meg.


A Lame kiegészítő az MP3 formátumba való MENTÉSHEZ kell.


Ha mindenféle hangformátumot szeretnél BETÖLTENI, akkor az FFmpeg-et kell az Audacity beállításainál elérhetővé tenni.


https://www.youtube.com/watch?v=KhkQqKs1Rx0

2016. dec. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tabaki ***** válasza:
Egyre kevésbé vagyok híve a liberális nevelésnek. Légy szíves, tudatosítsd magadban, hogy a megnevezések eltérése mögött adott esetben lényegi, alapvető különbségek vannak. Lehet, hogy te egy szebb, jobb világban szerezted a tapasztalataidat, ahol piacra járás nélkül készül a vacsi, mert elég átneveznem a forintot karfiolra, és puszta bemondásra dől el valamiről, hogy az szamóca, sebtapasz, tündérkert vagy molyirtó. Mára azonban egy könyörtelen másik dimenzióba csöppentél, ahol a túlélés záloga, hogy legalább alapszinten sejtsd, hogy mi micsoda.
2016. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!