Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy BEHRINGER C-1U...

Vettem egy BEHRINGER C-1U mikrofont, nagyon tetszett youtubon a tesztek róla minősége miatt. én gitározást vennék fel vele. Audacityvel, de valamiért nem olyan szép a felvétel mint youtube videokban pedig ugyanaz a mikrofon? .

Figyelt kérdés
Milyen programot használjak vagy be kell állítani valamit?

2016. nov. 16. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt a cumit már én is többször beszoptam.

Videót néztem a Youtube-on kamerákról, telefonokról. Ezek alapján választottam. Amikor kipróbáltam, az eredmény köszönő viszonyban sem volt azzal amit a videókon láttam, és hallottam.

Sajnos így tanultam meg, hogy ne higgyek az ott látottaknak.

YouTubeosként nem állítom hogy minden hazugság ami ott van,

de kép és hangrögzítő eszközöknél gyakran kozmetikázzák a képet vagy a hangot.

2016. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván publikálásra szánt videónak a hangsávján nem lesz érintetlen anyag, csak ha kimondottan dry sávot hallgattat meg a néppel. Nem tudom, ilyen volt-e köztük. Ha igen, és mégis óriási a különbség, akkor mégis mi a felvételi láncod?
2016. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na akkor itt az ideje megtanulni, hogy a stúdiózás nem abból áll, hogy ledobok egy mikrofont a hangfal elé és kész a lemez hang.

Se eszközeid, se helységed, se szaktudásod nimcs hozzá, ezek nélkül meg ilyen felvételt lehet csinálni, amit te is hallasz.

2016. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!