Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a GTA 5, a...

Miért nem indul el a GTA 5, a magyarítással? Miért dob fel a töltőképernyőn új billentyűzet kiosztást?

Figyelt kérdés

Eddig elintult minden rendben volt, Elindítom szokás szerint a MOD aktivátorral, ahogy azt kell, magyarítást bekapcsolom, majd játék indítása, el is indul, ahogy szokott, de a töltőképernyőn megjelenik egy szöveg, hogy új irányítási beállítások vannak, kérlek ellenőrizd... vagy valami ilyesmi. Le is okézom, majd bedob a billentyűzet kiosztási menübe, ami mindenhol tele van piros felkiáltójelekkel, hiába kattintok rá és állítom be másra, vagy állítom vissza mindet default-ra, nem tudok tovább menni, csak egy "vissza" gomb van... Ha kikapcsolom a magyarítás MOD-ot, akkor meg tökéletesen elindul. Eddig nem volt gond, újra letöröltem a játékot, újraraktam, ráadásul az 1.33-as path-et is felraktam, ami alapból nélkülözhetetlen a magyarítás működéséhez.

Kérlek segítsetek! Valaki hasonló cipőben jár, vagy volt hasonló problémája?



2016. dec. 26. 14:06
 1/1 A kérdező kommentje:
megoldódott, patchelni kellett 1.33-ról 1.36-ra, csak azzal hajlandó elindulni mind a magyarítás, mind a játék.
2016. dec. 27. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!