Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan rakjam újra SSD-re a...

Hogyan rakjam újra SSD-re a rendszert a laptopomon?

Figyelt kérdés
Most HDD-van az op. rendszer (Win 10). Vettem egy M.2 SATA SSD-t a laptopomba. Hogyan húzzam rá újra a rendszert? Csak azért kérdezem mert hallottam, hogy nem olyan egyszerű mint HDD-k esetében.

2016. dec. 26. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Pendriveról ugyanúgy fel tudod telepíteni, mint HDD-re, csak egy kicsit gyorsabb. Nincs semmi hókusz-pókusz.
2016. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kell valamit állogatni? - azt tudom hogy a biosban ACHI-t kell állítani, gondolom először lekell formázni a HDD-t és aztán rakni a rendszert SSD-re - de ennyi volna? - hallottam hogy van aki kiveszi ilyenkor a HDD-t, de ha nem veszem ki akkor se lesz probléma?
2016. dec. 26. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki szokták venni, de nem muszáj. AHCI állítás után feltolod rá az oprendszert a telepítőlemezről. Partíciókat is a telepítőlemezel csinálj, semmi különbség a HDD-hez képest, csak némi egyéb beállítást igényel telepítés után...
2016. dec. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2016. dec. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!