Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha be ragadnak a videók a...

Ha be ragadnak a videók a Freemake Video Converterbe hogyan lehet ki venni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 20:30
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Ha hatszor kérdezed különbözőképpen, nem biztos hogy hatszor gyorsabban kapsz választ..... freemake működik jól, valami a gépen nem kerek....:) De helyette próbáld(és a freemake sajna nem a legjobb lehetőség), a wondershare convertert.
2016. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig jó volt ember. Egyszerre 40 videót is tudtam vele konvertálni. Most egy hatostól nem válaszol. De nem ez volna a baj hanem hogy ki sem tudom venni őket. Előbb már a gépet is ki kapcsoltam. Visszakapcsoltam és utána is amikor el indítom magától be teszi azt a 6 videót és tölt a proci 100% on. Majd egy idő után a program nem válaszolt jelez.
2016. dec. 26. 21:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Most ki próbálom hogy újra teszem remélem nem jegyzi meg.
2016. dec. 26. 21:06
 4/4 A kérdező kommentje:
meg jegyzi de most nem fagyott le. Viszont egy nagyon különös dolgot észleltem. A videókkal nem stimmelhet valami. Mert ha be teszem a freamekba 10 szer olyan hosszúba jelzi mint amilyenek valójában. A méretüket meg 100 szor akkorába akarja konvertálni mikor direkt úgy van be állítva hogy sokkal kisebb legyen a mérete. A többi videóval nem csinálja eszt és a méretük is kisebb lett.
2016. dec. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!