Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki el tudja nekem magyaráz...

Tóth Renátó kérdése:

Valaki el tudja nekem magyarázni, hogyan kell játszani az amx alc bis-el?

Figyelt kérdés

A napokban fejlesztettem ki,de nem igazán megy vele a játék(bár az ágyun kivűl minden meg van).A leopard-dal és társaival nagyon ment a játék(a SPIC volt az utolso),de ezt nem nagyon érzem még(szerintem a nem körbeforgo löveg miatt).Ki milyen felszerelést használ?

ki hogy játszik vele?Előre is köszi a segítséget.

A helyesírási hibákért bocsi,szorakozik a billentyűzetem.



2016. dec. 27. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is, pont az ágyú a lényeg rajta, attól lesz használható.

A taktika pedig: föl alá szaladgálsz, messziről felfedezed az ellenséget, és hagyod hogy a csapat lője szét. Ha találsz egy magányos ellenséget, aki ne adj isten sérült is, akkor egyenesen felé tartasz, amikor közel vagy, akkor lősz, és kikerülöd, aztán igyekszel meglógni.

Másik opció, hogy berohansz egy bokorba, és messziről lövöd az ellenséget, de az kevésbé izgalmas :D

2016. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha,szóval a passzív spotra nem a legalkalmasabb.Idáig én is csak rohangáltam,de max 1-2 csatában volt értelmes spot sebzésem.Bár ez csapat függő.Utána remélem jobb lesz az ág.
2016. dec. 27. 21:51
 3/7 Brandon41 ***** válasza:
De,az elc aktív és passzív spotra is alkalmas.
2016. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Brandon41 ***** válasza:
az elc után azt mondják hogy az amx 12 t is jó,bár nekem annyira nem jött be,utána az amx 13 75 , az már annyira nem jó mert 12 t-nek a lövegét kapta meg, és utána jön az amx 13 90,jó gunnal, majd bc 25 t ap,majd a híres bc 25 t
2016. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elc-vel spotolsz, de akár TD-k, japán heavyk oldalába is belemehetsz olykor, mert nem tudják rád fordítani a löveget. Egyébként az igazi ereje akkor mutatkozik meg, amikor fullos álcaskill megvan rá. Addig sem rossz az álca, de nem is tudsz olyanokat trollkodni vele. Messziről lősz, nem frontline tank. Inkább úgy szokták jellemezni, mint egy spottert, ami TD szerepet is bevállalhat olykor.
2016. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aha,szóval a felszerelések terén mi éri meg?mert pl álcaháló

kell rá,de a venti és célzásgyorsító közül melyiket?Mert videókba sokan szidják a hosszú célzás miatt.Szerintem periszkóp lesz a harmadik,mivel a luchsot is inkább passziv spotra használtam.Bár mostanában volt vele egy rohangálós 3000+ spot dmg-s csatám,tier 7-ben.

2016. dec. 29. 02:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Álcaháló nem kell rá, csak ha mindenképp passzív spotter vagy. Az alap camo camo skillel nagyon jó, és az álcaháló a lövésére nem ad akkora + álcát, hogy megérje. Szerintem egy periszkóp mindenképp kell, és utána választhatsz töltésgyorsító, ventilátor vagy célzásgyorsító közül kettőt. Ez megint attól függ, hogy te hogy tapasztaltad ki. Ha sokszor van olyan, hogy tudsz még másodikat lőni, vagy pont hogy nem tudsz, de pár tizeden múlik, akkor a töltésgyorsító kell, és a venti vagy célzásgyorsító közül akkor szerintem jobban megéri a venti. Ha nincs olyan sok alkalmad lövöldözni, akkor hagyd a töltésgyorsítót a pi@*ába és tegyél bele ventit meg célzásgyorsítót, hogy az a kevés lövés ami eldördül nagyobb eséllyel találjon.
2016. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!