Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Blenderben hogy tudom mozgatni...

Blenderben hogy tudom mozgatni a képet?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy van a rácsos cucc felülnézetbe vagyok teljesen és nem tudok jobbra balra mozogni csak is a középponttól körkörösen meg tudjátok mondani hogy lehetne jobbra balra le fel mozogni? ez olyan mintha egy asztalt néznék felülről és a helyett hogy jobra balra mennék és úgy nézném mintha csak jobbra balra hajolgatva tudnám nézni remélem érthető mit akarok mondani :(

2016. dec. 28. 15:51
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Áhh megvan a Shiftet kell nyomni miközben az egér görgővel mozgok :D
2016. dec. 28. 16:12
 2/29 tabaki ***** válasza:

Próbáld ki Ctrl gombbal is. A görgővel meg nem muszáj görgetned, nyomd le, és húzogasd is az egeret.


STB!

2016. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 tabaki ***** válasza:

Az előző hozzászólásom után el kellett szaladnom itthonról, ezért nem fejtettem ki a satöbbit. Erre gondoltam, azt hiszem, lesz még mit kitapasztalnod a billentyűkombinációk terén:

[link]

2016. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Most azt nem értem hogy ha van egy 3d-s tárgyam jelen esetben egy ajtó káva egyik oldala a tetejét ha úgy jelölöm ki hogy num 1-el oldalról nézve solidban van a hátsó pontokat nem jelöli ki a program csak a wireframe nézetnél a tutorialban pedig a pasas solidban csinálja
2016. dec. 29. 12:14
 5/29 tabaki ***** válasza:
A 3D-ablak alsó lécén van a 3 gomb, amelyikkel kiválaszthatod, hogy pontot, élet vagy lapot jelölsz-e ki. A mellettük jobbra lévő negyedik megnyomásával a solid is átjárhatóvá tehető.
2016. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm :D van még mit tanulnom lassan kész a házikóm :D
2016. dec. 29. 20:44
 7/29 tabaki ***** válasza:
Bemutathatnád, ha elkészül.
2016. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Szívesen megosztom veletek ha kész lesz de most a textúrázáson akadtam meg egy kicsit esetleg egy jó tutorial videót nem tudtok ajánlani? hogy lehetne a leg egyszerűbben textúrázni külön külon a szobákat a külső falakat stb?
2017. jan. 3. 00:35
 9/29 A kérdező kommentje:
Lassan kapizsgálom jó sok tutorialt kellett néznem hogy rájöjjek hogy kell a szoba falát textúrázni megpróbálok küldeni egy képet a külsejéről :D [link]
2017. jan. 3. 01:07
 10/29 tabaki ***** válasza:

Itt írtam valakinek hasonló témában, talán hasznodra lesz, bocsánat az itt-ott még mindig benne maradt gépelési hibákért:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..

2017. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!