Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-el telepített...

Windows 10-el telepített laptopon melyek a feleslegesnek mondható programok, folyamatok?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Win 10-el telepített Asus laptopot. 2 magos CPU, 4 giga ram. Tele van Win 10-es és Asus-os programokkal, amik javarészt csak az önreklámot szolgálják, azonban nem tudom mit szabad letörölni belőlük? Attól tartok, hogy valami rendszer-folyamatot érintő dolgot is letörlök és akkor oda az oprendszerem. Viszont megnéztem a feladatkezelőben: 81 folyamat ment a gépen anélkül, hogy bármit is futtattam volna, és ez a 81 folyamat mind a két procimat 100%-ban lefogta. Ha már ráindítok egy böngészőt, alig tölti be. Tudna nekem valaki segíteni ez ügyben? ha kell, küldök folyamat-listát is hozzá. Köszönöm!
2016. dec. 28. 16:59
 1/2 belapus ***** válasza:

Csak tippelek, hogy a Windows frissítése lehet, ami megterhelte a CPU-t.

Ha csak nem telepítettél föl máris valamilyen tört programot és vele együtt valamilyen károkozót.

Nálam jelen pillanatban 2-6 %-on megy a processzor egy hasonló paraméterű gépen.

2016. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
skype-ot, firefox-ot, 30 napos nodot telepítettem egyelőre - ezek az előző gépem megszokott programjai.
2016. dec. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!