Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xbox one-hoz miért nem indulna...

Xbox one-hoz miért nem indulnak a játékok?

Figyelt kérdés
Karácsonyra vettük,első játékgépünk tehát nincs benne jártasságunk,vettünk pár játékot is hozzá,a terv az volt,hogy internet nélkül otthon a lemezről játszunk csak jókat együtt a család,erre email címet kér,jelszót,belépőkódot és egyszerűen nem boldogulunk a játékokkal.Tud valaki segíteni,hogy mi a teendő?
2016. dec. 30. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
kell hozzá net
2016. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van internet előfizetésünk,de letölteni nem akarunk semmi,pár játék a verekedősből és autósból amit szeretnénk játszani,szóval ha lemezről játszunk nem értem miért ilyen nehéz az egész,azt hittem a lemezről egyből indítja a játékot mivel a játékok sem olcsók de betölt jó hosszú ideig meg kéri a microsoft fiók címet ami nekünk nincs.
2016. dec. 30. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:

mondom, hogy kell hozzá net bátya

ha van wifid akkor csatlakozz rá, vagy vezesd el a netet a konzolhoz.

ezzel nem tudsz mit tenni, regisztrálni kell Live-ra. Lehet, hogy csak első használatkor kell net, hogy regisztrálj, de nincs ONE-om, nem tudom pontosan.

2016. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A modern konzolokhoz mint az Xbox meg a Playstation kell internet kapcsolat (széles sávú). Első indításkor mindenképp. Szépen be kell dugni egy netkábelt vagy a wifi jelszót megadni. Utána csinálni legalább egy microsoft fiókot. Ez ingyenes. A gép lefrissíti magát, ez eltarthat egy darabig. Ha mindez megvan utána tehetitek be a lemezt. A játék automatikusan telepíti magát és frissíti is a netről. Ez eltarthat egy darabig. Ha megvan utána lehet játszani.


A hivatalos magyar oldalon mindenhez van részletes útmutató: [link]

2016. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kell a net. én is most vettem, nekem nagyon bejön. már a gép beállításához is kellett, frissítette is magát, a kontrollert is. majd fiókot kellett létrehozni, ez mind ingyenes, csak net kell. én fifa17 letöltőkódot kaptam, azt úgy töltöttem le, 42 gb volt. de lemezessel talán tudsz net nélkül játszani, de a kezdéshez mindenképpen kell.
2016. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!