Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Admirális Játék. Az alap,...

Pully kérdése:

Admirális Játék. Az alap, Win7-es verzióról beszélek. Van kettő olyan pálya, amit nem tudtam kirakni eddig, viszont a játékok számát feljegyeztem, hogy majd visszatérek. Nem találom, hová írhatnám be ezeket a számokat! Ötletek?

Figyelt kérdés
Ezeket viszont esélyem sincs visszahívni, mert rögtön új játékot indítana. Eddig a 2db játékig 100% volt az arányom, ezt remélem visszaszerezni, de, mivel nem tudom csak ezt a kettőt indítani, így ez romlott. Hol tudok, adott számú "pályát" indítani?

2016. dec. 30. 21:40
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem tudom, nekem müködik :


Játék menü -> Játék kiválasztása F3 -> A megjelenő ablakba lehet beirni a számot .


Tehát ha nincs ilyen menüpontod, akkor esetlegesen próbáld meg af F3-as billentyűvel.


Sok sikert.

üdv.

2016. dec. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, úgy be tudom írni, de az a már megkezdett játéknál vereségnek számít, ha már kiraktam és pergeti le a kártyákat, akkor is.
2017. jan. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!