Hogyan induljak el?

Figyelt kérdés

11-es gimnazista vagyok, jovőre érettségizem.

Fogalmam sincs hova szeretnék menni és mit szeretnék csinálni, teljesen kétségbe vagyok esve.

Szeretek zenélni, meg a zenei pálya tetszik, de az annyira nem ad biztos alapot, ezért szeretnék mellé valamit.

Tantárgyak közül egy sincs, ami megfogott volna, illetve kitűnően menne.

Okos gyerek vagyok, csak nem tanulok túl sokat, ezért 4-es körül van az átlagom, bár most már bele kell húznom, mert a jegyek már bele számítanak az érettségibe.

Nekem, ha jól tudom muszáj lesz emelt szintűt tennem. Töriből fakultálok most, de nekem ez egy rémálom, nagyon nem értek a törihez, de valahova muszáj bejutnom.

A mostani tervem, hogy felvegyenek a BGF-re, az a legszimpatikusabb, de e mellett semmi konkrét...

Tudnátok segíteni, vagy tanácsot adni? Fontos lenne nagyon, aggódom emiatt...

Köszönök előre minden segítő választ!

17/F



2012. nov. 4. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
tanuld a nyelvet,utána tanulj hegesztőnek, nagyon kereset szakma és jól fizet külföldön 700-800-at
2012. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy mit csinálsz, de abban legyél te a legjobb. Szóval gyakorolj, tanulj, és gondolkodj! A BGF jó, bár szaktól függ, addig meg minden jegyed legyen 5-ös, tanulj előre érettségire, tanuld a nyelveket. Ha bekerülsz az egyetemre, akkor minél hamarabb kezdj el dolgozni, minél több nyelvet tegyél le. Ezek után pedig könnyen találsz majd állást!
2012. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy semmiben sem vagyok különösen jó... illetve még nem találtam meg azt a valamit.

A nyelvek tetszenek, de azokon kívül kínszenvedés majdnem minden tantárgy, így elég nehéz a jó teljesítmény és ez a probléma.

2012. nov. 4. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!