Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HD videó szerkesztésére...

HD videó szerkesztésére milyen program alkalmas?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ingyenes, vagy a nevesebb torrentoldalakon (piratebay, demonoid) elérhető érdekelne.


Movie maker behalt rajta.

Olyan is érdekelne, amivel csak a felbontást tudnám lejjebb vinni. (itthonra jó a HD, megosztáshoz sok)


2010. máj. 3. 21:37
 1/5 anonim válasza:

Én az Artiq6-ot használom, szinte minden megvan benne. Annyi a hátránya, hogy az alapcsomagban nincsenek benne az effektek, de azokat első indításkor fel fogja kínálni, hogy letölti. Többezer effekt van hozzá, majdnem fele ingyenes. Jó kis progi.

Link: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sony Vegas 8
2010. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az elsőt letöltöttem, de fel sem tudtam telepíteni. Gondolom közrejátszik, hogy 64bites rendszerem van.

2010. máj. 4. 14:45
 4/5 anonim válasza:
Feltelepül az, a végén kiírja, hogy kész. Bizonyára az asztalon megjelent az ikonja.
2010. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Létrehozott egy mappát a program files-ban, ami üres.
2010. máj. 4. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!