Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad be a bf4?

Miért akad be a bf4?

Figyelt kérdés

Gép: G3258 4,2 GHz, 6 GB RAM, HD 7870 OC


A probléma, hogy miután belépek a játékba, kb 2 perc után elkezd akadozni, de olyan szinten hogy másodpercenként beakad a kép 1-2 másodpercre. Eddig 8 GB RAM volt a gépben, akkor nem volt ilyen probléma. Megnéztem játék közben sem használja ki a 6 GB ramot a gép (mellette megy a Chrome-on a battlelog s úgy eszik kb 5 gigát), lowon játszom ahogy eddig is, 1080p. Ennyire hiányolja a játék azt a 2 gb ramot? Vagy mi lehet az oka? Rettentő idegesítő, emiatt nem szeretném újrarakni a gépet. (Bizonyos okokból kellett kiszednem azt a 2 GB ramot)

Vga driver, minden ugyan az.



2017. jan. 1. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
S ha kilépek a Chrome-ból akkor is ugyan ez a helyzet..
2017. jan. 1. 19:29
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja s egyáltalán nem túlmelegedős gépről van szó. Vga 55-60 fok max, cpu szintén.
2017. jan. 1. 19:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Megoldotta egy vga driverfrissítés :D
2017. jan. 1. 20:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mégsem oldotta meg csak az hittem...;_;
2017. jan. 1. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gép gyenge az 1080p felbontáshoz. vga és rendszer memória hiánya lehet. a 8giga ram nagyon kell a bf4-nek, sokkal simábban fut, mint 6 vagy 4 gigával. a videó kártyáról ne is beszéljünk, sajna ekkora felbontáson gyenge hozzá. próbáltad visszavenni a felbontást 1440*900-ra? sok sikert!
2017. jan. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyenge vga? Egy 560 Ti-vel játszottam anno ultrán a multit 40 fps-el csak visszafogta a processzor. De mondom, szerintem a ramot hiányolja mert 8 GB-val szépen ment 60-90 fps-el.
2017. jan. 2. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!