Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad ezen a gépen a...

Miért akad ezen a gépen a BF1? (érdekesség lent)

Figyelt kérdés

Az érdekesség: néha, (tehát nem mindig) amikor akad a játék a gépházból az akadásokkal egy ütemben lévő zörejek, tulajdonképpen "röcsögések" jönnek. Azonban van az a másik eset amikor szintén akad, de ezek a zörejek nincsenek. (fura)


A videóban lévő eredményekhez képest az enyém l***sz: https://www.youtube.com/watch?v=m52qO_6zEh0&t=206s

Volt már több patch jobb is lett vele, meg a Game Ready driver frissítésekkel, de nem olyan mint a videó. Újabb furcsaság, hogy az én battlefieldemben nem lehet a DX12-t kikapcsolni (nincs is ott).

+ furcsaság, hogy MINIMUM! beállítások mellett is ugyan úgy akad mint very high-on (lehet, hogy a proci fogy ki az erőből?!)


CONFIG:

Processzor: Intel Core i5 4460 (ref. hűtő)


Videokártya: GIGABYTE GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit PCI-E (GV-N970TTOC-4GD)


RAM: Kingston KVR16N11S8/4 (4GB) x2 (össz.: 8 GB)


Alaplap: Gigabyte H81M-S2PV (SOCKET 0)


Táp: EVGA NEX750B (80+ bronze, 750W)


HDD: Western Digital Caviar Blue 3.5" 1TB 64MB SATA3 WD10EZEX


Ház: Sharkoon DG7000 (3x sharkoon ventivel)


Venti: Corsair SP140 LED Edition


Válaszaitokat előre köszönöm!



2017. jan. 1. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés neki a RAM, a "szörcsögés" a vinyó hangja, olyankor kínozza a lapozófájlt.
2017. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan érzésem, hogy ez HDD miatt van. Megnézhetnéd a kondícióját, HD Sentinellel.


Illetve tedd fel MSI Afterburnert, és nézd játék közben, hogy mennyire telik be a RAM, VRAM, CPU/GPU használat stb... És mi váéltozik lag esetén.

2017. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mennyit javulna a dolog, ha maradna 8gb, de 2133MHz !és! CL12. Sokszor halottam már, hogy a ram késleltetésének nagy a jelentősége (eltűnnek tőle a "laggtüskék", stb.)
2017. jan. 1. 21:37
 4/8 A kérdező kommentje:
(meg i7 6700K)
2017. jan. 1. 21:37
 5/8 A kérdező kommentje:

A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.


Nincs szükség beavatkozásra.


ezt írja, ja és 100% kondíció, teljesítmény.

2017. jan. 1. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet az, amit az #1-es írt.
2017. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél új HDD-t nekem is hasonló volt. :D (ha írták már bocsi, csak sietős vagyok most..)
2017. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltok, hogy a vinyó miatt szöcsörög (és ez baj?, vagy arra, h maga a BF akad miatta? Sokszor hallom, hogy a WD Blue Caviar-t meg alapvetően a WD-t fikázzák, de miért? Ti mit gondoltok tényleg lehet ez (az akadásra gondolok :D )?
2017. jan. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!