Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WIN XP- re mentett képek...

RED_Den kérdése:

WIN XP- re mentett képek megnyitásakor azt írja a gép, hogy érvénytelen kép. Elő tudom valahogyan hozni ezeket a képeket, meg lehet nyitni valahogy?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennél, azért nem ártana egy kicsit több infó.

Milyen kiterjesztésű a kép?

Milyen programmal akarod megnyitni?

2017. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm , hogy segítesz.

Tehát: JPEG a kiterjesztés és Picassa és a windovs kép megjelenítőjével próbálkoztam.

2017. jan. 2. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvileg annak mennie kellene gond nélkül.

Szerintem előrébb leszünk, ha írsz nekem privátban és megadom az emil címem. Egy ilyen képre ránéznék, hátha rájövök mi a baj.

2017. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Megpróbálnám az apró Irfanview képnéző programmal is megnyitni:

- pl. egérrel "ráhúzod" a képet a program ikonjára,

- vagy jobbegérgomb a képen > Társítás > Irfanview.


[link]

2017. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 CspCsj ***** válasza:

Javítás:

Mondjuk, ha a szabvány JPEG-et a Picasa sem nyitotta meg akkor talán mégsem JPEG formátumban lett mentve (lehet hogy a weboldal HTML fájlja lett letöltve csak JPEG kiterjesztéssel), - vagy hibás a kép (nem töltődött le teljesen).

2017. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

Én is valami hasonlóra gondoltam. Ezért is akarnék megnézni legalább egy képet.

A JPG/JPEG annyira szabvány, hogy kizártnak tartom, hogy egy alap op. rendszer (jelen esetben az xp) ne bírna el vele.

2017. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd át kisbetűsre a kiterjesztést. Korábban (linux alatt) nem tudtam megnézni egy .JPG fájlt, amikor átírtam már működött. Tudom, a linux különbséget tesz kisbetű, és nagybetű között, amig a windows nem. De kitudja, lehet az is segít, hogy nem .jpeg, hanem .jpg.
2017. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

A kisbetűs ötlet lett a nyerő.

Így elfogadta és megjeleníti.

No comment...

2017. jan. 4. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!