Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani egy sok fős...

Tudtok ajánlani egy sok fős tagú appnana csoportot?

Figyelt kérdés

Tagja vagyok egy 6000 fős appnana csoportnak és mindenki szarik rám ezt úgy értem nem ütik be a kódomat nem azt kértem tőlük hogy hozzák az ágyba a reggelim.

És igen megvan a 15.000 nana mielőtt még vki azzal jönne ,hogy nincs meg és ezért sza.rnak rám.

Már odáig jutottam hogy egy pár csoport tagot felkeresek privát üzentben egyik se válaszol.

3 embernek kéne beütni a kódom de ez így elég nehéz lesz(vagy lehetetlen).

ha tudtok egy jó és normális appnana csoportot ahol be is ütik a kódom akkor kérlek titeket linkeljétek



2017. jan. 2. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el, az az appnana-dolog sosem futott be nálunk, és hamar le is csengett mert az értelmesebb emberek rájöttek mekkora lehúzás. Az ilyen piramisjáték-szerű dolgoknak az az alapvető buktatója hogy NEM LÉTEZIK annyi potenciális elérhető ember amennyire szükséged van a szolgáltatás használatához hogy az nyereséges legyen. Aki nem az elejétől kezdve csinálja az mindig meg fog rekedni egy szinten amit nem képes teljesíteni.


Teljesen feleslegesen töltöd az idődet és dolgozol hetek-hónapok óta ingyen másoknak, töltöd le az ellenőrizetlen és kétes tartalmú programokat, adsz meg nekik minden jogosultságot amit kihasználnak, majd cserébe kapsz pár pontot ami messze nem elég semmire.


És mindezt miért? 1500 forintnyi kuponért. Gondolom azt még nem számoltad vissza, hogy a befektetett munkád órabére lehet az 1 forintot sem éri el.

2017. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én már nem töltök le alkalmazásokat én már csak a kódomat szeretném ütögetni de akk látom esélytelen
2017. jan. 2. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy is van? Ha 5 embernek kell beütni a kódodat úgy, hogy nem ütik be másét, akkor első körben 5 embert kell szerezned. Nekik is van kódjuk amit másik 5 független embernek kell beírnia, az már 25 "játékos". Ők 125 másik embertől függenek, azok pedig 625, 3125... Minél több ember játszik, úgy ötször több új felhasználóra van szükség hogy mindenkinek a kódját beváltsa valaki.

A tizedik szinten 48 milliárd különböző felhasználó szükséges a rendszer fenntartásához, hogy mindenki kódját egyszer beírják. Tehát ha neked sikerült kétszer, háromszor, esetleg négyszer is megszerezned azt az 5 embert, szerencsés vagy. Többször aligha fog menni, mert nem létezik annyi potenciális játékos ember.

2017. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!