Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok ajánlani olyan...

Kodé Judit kérdése:

Tudnátok ajánlani olyan csoportot ahol felvehetjük a kapcsolatot olyan emberekkel akik már vonatozták körbe Európát?

Figyelt kérdés
Egy kb 5 fős társasággal tervezzük, hogy a nyáron útrakelünk és bejárjuk Euróba nevezetesebb helyeit egy 10 napos túra keretein belül vonattal. Ilyen hátizsákos túrára gondoltunk vadkempingezéssel stb.

2015. márc. 22. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
10nap semmire se elég egy ilyen útnál. Annyi idő alatt még Magyarországot se lehet normálisan körbejárni, nem hogy Európát.
2015. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonkívül a vadkempingezéssel nagyon megjárhatjátok. a nyugati országokban nagyon büntetik.
2015. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
10 nap? Ez tetszik. 10 nap még Magyarország helyeinek bejárására is kevés pedig itt nem sok van.
2015. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Juditka,te voltál már életedben legalább 5 percet túrázni?Mert amit leirtál az nem hogy megmosolyogtató,hanem konkrétan életképtelen!!!10 nap alatt te mit akarsz megnézni európában?

A hátizsákos,vadkempingezős részt meg nem is kommentálnám!!Még viccnek is rossz......

2015. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért? A hátizsákos rész kivitelezhető, a vadkempinges már nem annyira.
2015. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha vonattal akartok menni, 10 napból minimum 5 nap elmegy az utazásra és az átszállásokra való váralozásra.

Beszéltek legalább valamilyen nyelvet?

A vadkempingről sok országban le kell mondjatok, ha meg fizetősbe akartok menni, ott majdnem mindig előre kell foglalni.

Úgyhogy gondold át ezt a dolgot kicsit jobban, az adott nehézségeket beszámítva...

2015. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az összes európai országba mennénk el, max 2-3 és nem is töltenénk ott egy éjszakánál többet. A sátrazást kempingben terveztük. A kérdésemre viszont továbbra sem kaptam választ....
2015. márc. 22. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát erre a kérdésedre nem is fogsz választ kapni mivel a kérdésed eleve abszurd/értelmetlen/paradoxon!!!


-"Nyilván nem az összes európai országba mennénk el" ...akkor innentől kezdve nem is értem a kérdést,amiben te egy európa túráról beszélsz!!


-"max 2-3 " nyilván ország....azt meg maximum kirándulásnak hívják!


-"vadkempingezéssel stb".....22:47kor meg már kempingeben akarsz sátorozni.....


Szóval gondold ezt át mégegyszer.....mert még szerintem te sem tudod mit akarsz....

2015. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen csoportot sajnos nem tudok, de vannak olyan városok, amiket meg lehet nézni egy-egy nap alatt is (na nem teljes körűen, de kielégítően) Bécs, Prága, Pozsony, akár Bern, Zágráb, Salzburg, Ljubljana. Az olasz városokra 5 nap sem elég, ezzel számolni kell. Az utazást, ha éjszakai vonatozást is bevállaltok, akkor szerintem kivitelezhető (így a szállásért sem kell fizetni, de lehet, hogy fáradtak lesztek napközben, nem tudom). Idő/távolság: pár éve vonattal BP-Velence 10 órás vonatút volt, a Svájci határ autópályán Bécsből 12 óra alatt elérhető.

Bocsi hogy csoportot én sem tudtam mondani, a többi talán hasznos.

2015. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem volt eléggé pontosan megfogalmazva a kérdésem, nem számítottam rá, hogy ízekre lesz szedve és teljesen ki lesz elemezve. Tény és való, hogy nem szerveztem még ilyen jellegű túrát, épp ezért is próbálok információt gyűjteni, illetve olyan emberekkel felvenni a kapcsolatot, akik már jártasabbak a dologban. A hasznos tanácsokat köszönöm! :)
2015. márc. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!