Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam pénzszerzés vagy TF2...

Steam pénzszerzés vagy TF2 prémium szerzés ingyen lehetsêges?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudom sokan leszóltok mkdt hogy miért nem fizetek stb.De nem tudok, nekem nincs bankkártyám, szüleim meg nem engedik.És az lenne a kérdésem hogyan tudnék összekotorni akár 0.50€-t vagy valahogyan TF2-ön prémium fiókot szerezni mert így semmi játékélmény nincs ha a P2P playerek semmibe vesznek plusz raktárba 1 oldalam van csak..

Köszönöm a válaszokat! :)



#Team Fortress 2 #P2P #Steam #Steam pénzszerzés
2017. jan. 2. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Megfogalmazásért, helyesírási hibákért bocsánat telefonról írok!
2017. jan. 2. 12:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerj meg egy haverod akinek van bankkartyaja h utaljon neked paypalra. Paypalrol stembe tudsz befizetni.
2017. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Paypalt meg siman tudsz regelni
2017. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Steam-en ha nem költesz el X Eurót akkor nem tudsz kereskedni, piacot használni (5 vagy 10 Euró, nem tudom pontosan). Ezen ok miatt teljesen ingyen SOHA nem fogsz tudni TF2 prémiumot szerezni!

Ahogy előbb írták az "ingyen" megoldáshoz legközelebb áll hogy egy barátot (akinek van kártyája) megkérsz hogy segítsen.

2017. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!