Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem működik a navifirm...

Spangli74 kérdése:

Mért nem működik a navifirm nevű progi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy Nokia 6303 as telefont szeretnék szoftverezni, le is töltöttem hozzá a programot meg a navifirm et, sajna az utóbbi nem működik,mert nem talál szervert,persze rákerestem újabb verzióra de azt nem találtam, leírásokat találtam,de azok régi oldalakon 2012 es,stb vannak.



#NaviFirm #nokia frissítés #nokia 6303 frissítés
2017. jan. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz szoftwerezésen ?


azon van egy platform

ami képes a MIDP 2,0 emulátor amivel Jar kiterjsztési java alkamazésokal tudsz játszani


max írsz vlamivel ilyne alkalmazást rá ugy tudsz szofwerezni


meg van benne egy flash lite animácio lejászto de nem nagy dolgokra képes


de mégis mit értesz szoftwerezésen ??



[link]

2017. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


firmware frissités az platform frssités

de


elöbbi vagyok ismét őm


3.2 es verzió navifirm

2017. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy NOKIA 6303 as telefon ami csak a nokia feliratig jut el bekapcsoláskor, azt szeretném újratenni,de valamiért nem sikerül,leszedtem a navifirm nevű progit,de az valamiért nem megy,mindent kikapcsoltam a gépen,tűzfalat,vírusírtó sincs fent. Ezt a képet adja : [link]
2017. jan. 4. 05:25
 4/4 anonim ***** válasza:

ez azt irja hogy a szolgáltatás karbantartás alatt van ne mkapcsolodik vlami szerverre ami már nem üzemel vagy offiline vagy tényleg csak karbantartás

probálja meg később


ha kell hozzá a net és nem oldaj meg offline bár amikor multkor néztem kel nek ia net

lassan kikopik végleg az a telefon kategoria bár tényleg jobb lenen olyanokal rohangálni


nokiákbol már csak lumiákat gyártanak

2017. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!